Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 12 GDL
Kód: 0601B23600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, Upínací kleština 1609B02585, Vkládací lišta 1609B02375, Vnitřní šestihran 1609B00256, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémní plynulost řezání díky inovativnímu a bezúdržbovému kluznému systému
- Integrovaný laser se dvěma liniemi podporuje přesné řezy
- Vysoká vertikální a horizontální kapacita řezání
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Snadná výměna kotouče / nářadí díky zablokování vřetena
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvé zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Efektivní práce s důslednou ochranou uživatele: Funguje i při výpadku elektřiny a zaručuje, že nářadí se zastaví mnohem rychleji než bez brzdového systému
- Trvalá přesnost díky inovativnímu, bezúdržbovému a extrémně robustnímu vodicímu rameni
- Tažný mechanismus s plynulým chodem bez tření se postará o velmi lehké řezání bez ztráty výkonu
- Efektivní odsávání prachu díky optimalizovanému nasávacímu nátrubku
- Všechny ovládací prvky pro nastavení úhlů a sklonu vpředu na nářadí pro příjemnější práci
- Vpravo a vlevo integrované výsuvné podložky na materiál s integrovaným podélným dorazem
- Integrovaná rukojeť pro snadný transport
- Kompaktní tažný mechanismus umožňuje prostorově úsporné umístění přímo na stěně
- Motor se silným tahem (2 000 W) poskytuje dostatečně velkou výkonovou rezervu na hrubé dřevo
- Funkce řezání drážek
- Omezení rozběhového proudu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 12 GDL Professional: Podrobnější informace
Díky nejpřesnějším výsledkům řezání v řadě Bosch je GCM 12 GDL Professional první volbou pro aplikace, kde se vyžaduje nejvyšší přesnost. Inovativní, bezúdržbové posuvné rameno kapovací a pokosové pily je mimořádně robustní a nabízí vysokou odolnost. Díky kloubové konstrukci posuvného ramene je GCM 12 GDL Professional kompaktní. Tato kapovací a pokosová pila, vybavená dvojitým čárovým laserem a vysoce kvalitním pilovým kotoučem, zaručuje velmi přesné řezy. GCM 12 GDL Professional je vhodná pro příčné, pokosové a drážkové řezy do dřeva, dřevěných trámů a dřevěných kompozitních materiálů, jakož i deskových materiálů a podlahových panelů. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean a různými pracovními stoly. GCM 12 GDL Professional nabízí také funkce jako inteligentní brzdový systém, přesný dvojitý čárový laser a měkký start.
Objednací číslo Bosch
0601B23600
0 601 B23 600
0.601.B23.600
EAN
3165140584890
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140584890 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 104 mm |
| Průměr kotouče: | 305 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 2.000 W |
| Voľnobežné otáčky: | 4.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 32,1 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,6 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,7 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 104 x 341 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 104 x 240 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 51 x 341 mm |
| Nastavenie úkosu: | 52 ° L / 60 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Dĺžka: | 670 mm |
| Šírka: | 1100 mm |
| Výška: | 740 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
