Bosch Akumulátorová pokosová pila GCM 18V-216 D Professional, solo
Kód: 0601B51000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 2x opora obrobku (flexibilní zasunutí) 1609B07675, pilový kotouč, Sáček na prach 2608000841, Upínací svorka 1609B06930, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Řezný výkon odpovídající elektrickému nářadí díky bezkartáčovému motoru BITURBO Brushless
- Snadná manipulace s dlouhými materiály při řezání
- Vyšší komfort a vyšší flexibilita při náročných řezech díky funkci dvojitého náklonu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Přesný duální laser; precizní a intuitivní díky promítání laseru na linii řezu z levé nebo pravé strany pilového listu
- Osvětlení pracovního prostoru pomocí LED
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji. Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví. Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Funkce plynulého rozběhu – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 18V-216 D Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová pila GCM 18V-216 D Professional nabízí maximální řezný výkon díky kombinaci motoru BITURBO Brushless a akumulátoru ProCORE18V. Přenosná pokosová pila umožňuje snadnou kontrolu dlouhých materiálů díky odnímatelné opěrce obrobku a dlouhým rozšířením stolu. Dvojité nastavení náklonu s ergonomickým aretačním kolečkem poskytuje komfort a flexibilitu při náročném řezání.
Bosch GCM 18V-216 D Professional je všestranná pila pro dělicí, pokosové a šikmé řezy dřeva, hliníku a plastu. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch profesionálního 18 V systému. Pro maximální výkon doporučujeme akumulátory ProCORE18V ≥ 5,5 Ah. Pro dlouhou dobu provozu doporučujeme akumulátory 8 Ah nebo 12 Ah. Rovněž je kompatibilní se všemi vysavači Bosch, stoly na pilu GTA a pilovými kotouči pro akumulátorové pokosové pily.
Objednací číslo Bosch
0601B51000
0 601 B51 000
0.601.B51.000
EAN
4059952613239
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952613239 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 ot/min |
| Nastavenie úkosu: | 48 ° L / 48 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Hmotnosť: | 16,2 kg |
| Kapacita rezu 0°: | 70 x 305 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 70 x 215 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 42 x 305 mm |
| Rozmery náradia (šírka × dĺžka × výška): | 464 x 770 x 594 mm |
Bosch Professional: Stvorené na prácu s drevom
Inštalácie varnej platne na novú kuchynskú dosku
Montáž líšt s GCM 18V-216
ŠKOLENIE Bosch Akumulátorová pokosová píla GCM 18V-216
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
