Bosch Aku pokosová pila GCM 18V-305 GDC, solo
Kód: 0601B43000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Modul Bluetooth Low Energy GCY 42 Professional, Upínací svorka 1609B06203, Vkládací lišta 1609B02375, Vnitřní šestihran 1609B00256, Prachový sáček 1609B05010, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- BITURBO Brushless
- Bezuhlíkový motor napájený akumulátorem ProCORE18V poskytuje výkon, který se rovná pokosové pile s kabelem o výkonu 2 000 W
- Uživatelské rozhraní a bezdrátové připojení umožňuje nastavení volby rychlosti včetně režimu ECO
- Výměna kotouče bez nářadí; přední ovládání zkosení; motorová brzda; prostorově úsporné kluzné rameno pro bezpečné a pohodlné ovládání
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Kompaktní posuvný mechanismus díky inovativnímu, bezúdržbovému a extrémně robustnímu kluznému ramenu
- Přímá odezva nářadí a úprava nastavení díky integrovanému uživatelskému rozhraní a možnostem připojení
- Při konfiguraci nářadí nejsou potřeba žádné další nástroje; možnost uživatelsky přívětivého ovládání
- Dual-Laser and LED: Indikace řezné čáry a pracovní LED
- HMI a Konektivita: Pro zobrazení stavu baterie, pro výběr rychlosti a individuální režim vč. ECO
- Přesné a kompaktní: Přesné řezy bez námahy a kompaktní velikost díky patentované konstrukci kluzného ramene
- Beznástrojové: Při konfiguraci nářadí nejsou potřeba žádné další nástroje
- LED: Osvětlení pracovní oblasti
- Laser: Jednoduché nastavení díky laserové projekci řezné linie
- Plynulý start: Funkce plynulého spuštění - při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Inteligentní brzdový systém: Efektivní práce s důslednou ochranou uživatele, funguje i při výpadku elektřiny a zaručuje, že nářadí se zastaví mnohem rychleji než bez brzdového systému
- Uživatelské rozhraní: Přímá odezva nářadí a úprava nastavení díky integrovanému uživatelskému rozhraní a možnostem připojení
- Simply Connected: Konektivita díky osobnímu nastavení nářadí a informacím o něm
- Odsávání prachu: přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 18V-305 GDC Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová pokosová pila Bosch GCM 18V-305 GDC Professional s BITURBO nabízí řeznou kapacitu o hloubce až 120 mm a šířce 400 mm. Bezuhlíkový motor pokosové pily, plně optimalizovaný pro technologii ProCORE18V, poskytuje výkon stejný jako pokosová pila s kabelem. Tato pila nabízí rozhraní HMI i připojení pro rychlou kontrolu stavu akumulátoru a výběr rychlosti, včetně režimu ECO. Bezpečnost, jako je výměna pilového kotouče bez nářadí, ovládání předního zkosení a motorová brzda, zvyšují bezpečnost pily. Pilu lze namontovat na několik stojanů Bosch GTA. Pro dosažení maximálního výkonu doporučujeme akumulátory ProCORE18V. Pokosová pila je také kompatibilní se všemi ostatními akumulátory Bosch 18V Professional. GCM 18V-305 GDC Professional poskytuje plný výkon pouze s jednou baterií, a to i při náročných aplikacích. Díky volbě rychlosti a široké nabídce pilových kotoučů Bosch je tato pokosová pila dokonale vhodná pro práci s téměř jakýmkoli materiálem.
Objednávací číslo Bosch
0601B43000
0 601 B43 000
0.601.B43.000
EAN
3165140965545
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140965545 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 104 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 305 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 3.000 – 4.000 min-1 |
| Voľnobežné otáčky pri režime ECO: | 2.550 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 26,9 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,6 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,7 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 3,2 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 104 x 341 mm |
| Kapacita rezania pri 0° s rozpierkou (vertikálne max.): | 120 x 200 mm |
| Kapacita rezania pri 0° s rozperkou (horizontálne max.): | 45 x 400 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 104 x 240 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 40 x 341 mm |
| Nastavenie úkosu: | 52 ° L / 60 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Dĺžka: | 565 mm |
| Šírka: | 630 mm |
| Výška: | 790 mm |
| Laser: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
