Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 340-305 D Professional
Kód: 0601B60000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč pro 000/030/040/070/0D0/0E0/0G0/0H0 2608846525, 1× upínací klíč 1619PC5116, Sáček na prach 1619PB6246, Měřicí pravítko 1619PB9141, 1× adaptér na vysavač 1619PC5054, Upínací svorka 1619PC5274, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Dlouhodobá přesnost díky integrovanému LED světelnému systému se spolehlivou indikací linie řezu
- Snadná kontrola obrobku při různých rozměrech materiálu díky odnímatelnému držáku obrobku a dlouhému rozsahu
- Řezání bez námahy – i při velkých kusech dřeva – díky působivému řeznému výkonu s výkonným motorem
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 340-305 D Professional: Podrobnější informace
Pokud hledáte pokosovou pilu s robustní kapacitou řezu a dlouhotrvající přesností, je tu Bosch GCM 340-305D Professional. Její integrovaný světelný systém LED poskytuje indikaci linie řezu bez nastavování, která zaručuje dlouhodobou přesnost. Toto nářadí Bosch usnadňuje ovládání obrobku bez ohledu na velikost materiálu díky odnímatelné opěrce obrobku a dlouhým prodloužením stolu. A řezání velkých kusů dřeva není žádný problém díky výkonnému motoru silné Bosch GCM 340-305D, která bez námahy zvládne i ten nejnáročnější řez.
Pokosová pila Bosch GCM 340-305D Professional je určena k příčnému řezání dřeva a hliníku a zvládne pokosové i šikmé řezy. Je to ideální nářadí pro montéry nábytku a tesaře, truhláře, montéry oken a dveří, stavební tesaře, pokrývače a další profese. Elektrická pokosová pila Bosch GCM 340-305D Professional má výkonný motor, odnímatelnou podpěru obrobku, efektivní systém odvádění prachu, integrované LED světlo s indikací linie řezu a horizontální rukojeť pro leváky i praváky. Je také kompatibilní se stojanem a vysavačem Bosch.
Objednací číslo Bosch
0601B60000
0 601 B60 000
0.601.B60.000
EAN
4053423325867
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423325867 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 105 mm |
| Průměr kotouče: | 305 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 4.050 min-1 |
| Hmotnosť: | 22,2 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 3,2 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,4 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,2 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 105 x 340 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 105 x 245 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 340 mm |
| Nastavenie úkosu: | 52 ° L / 60 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Dĺžka: | 885 mm |
| Šírka: | 617 mm |
| Výška: | 709 mm |
| Napätie: | 230 V |
Bosch GCM 340-305 D Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
