Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 305-254 D Professional
Kód: 0601B49100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1× pilový kotouč, Standard for Wood, 254 × 30 × 2 mm, 40 2608640435, 2× opěrka obrobku (flexibilní zasunutí) 1609B07675, Sáček na prach 2608000841, Upínací svorka 1609B06932, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Dostatečný řezný výkon pro nejnáročnější řezání
- Snadná kontrola dlouhých materiálů během řezání pomocí odnímatelných opěrek na obrobek a dlouhých rozšíření stolu
- Funkce dvojitého nastavení náklonu pro pohodlné řezání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 305-254 D Professional: Podrobnější informace
Díky výkonnému motoru nabízí Bosch GCM 305-254 D Professional dostatečný řezný výkon i při náročném řezání. Mobilní kapovací a pokosová pila Bosch využívá odnímatelné opěrky na obrobek a dlouhá rozšíření stolu, aby bylo řezání dlouhých materiálů snadné a jednoduché. Vyšší komfort a flexibilitu při náročném řezání zajistí dvojité nastavení náklonu s ergonomickým aretačním kolečkem úkosu.
Kapovací a pokosová pila Bosch GCM 305‐254 D Professional zajistí dokonalé příčné řezy, šikmé řezy a zkosené řezy dřeva, hliníku a plastu (PVC). Tato kapovací a pokosová pila je kompatibilní se všemi vysavači Bosch, stojany na pilu GTA a pilovými kotouči pro elektrické kapovací a pokosové pily. Mobilní kapovací a pokosová pila disponuje vyšší přesností díky dvěma promítaným laserovým liniím vlevo a vpravo od pilového kotouče. Je lehká a kompaktní a její různé možnosti přenášení jednou nebo dvěma rukama usnadňují přepravu.
Objednací číslo Bosch
0601B49100
0 601 B49 100
0.601.B49.100
EAN
4059952613185
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952613185 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 105 mm |
| Průměr kotouče: | 305 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.500 W |
| Voľnobežné otáčky: | 4.500 min-1 |
| Hmotnosť: | 19,8 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 3,2 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,4 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,2 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 105 x 340 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 105 x 245 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 340 mm |
| Nastavenie úkosu: | 52 ° L / 60 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Dĺžka: | 885 mm |
| Šírka: | 617 mm |
| Výška: | 709 mm |
| Napätie: | 230 V |
Bosch GCM 305-254 D Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
