Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 254
Kód: 0601B52000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavný kotouč, Sběrný vak 1619PB6246, Podpěrný box 1619PB9050, Balení karton
Výhody pro uživatele
- Přesnost pro konzistentní řezy díky vynikající viditelnosti přímého laserového vedení
- Stabilnější řezání díky odnímatelnému rozšíření stolu
- Délkové měřítko zaručuje snadnější opakované řezy
- Větší flexibilita pro mnoho aplikací díky funkci pokosu 0 – 45°
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Snadné nastavení díky laserové projekci linie řezu
- Po vyřazení modelu GCM 10 MX Professional z nabídky je tento model vhodnou náhradou pro řezání hliníku, v kombinaci s pilovými kotouči Bosch pro hliník ( "for Aluminium", případně "for Multi Material" )
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601B52000
0 601 B52 000
0.601.B52.000
EAN
4059952631752
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952631752 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 90 mm |
| Průměr kotouče: | 254 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 11,1 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,5 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,4 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 3 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 90 x 130 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 90 x 91 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 60 x 130 mm |
| Nastavenie úkosu: | 47 ° L / 52 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 45 ° L / 0 ° P |
| Dĺžka: | 477 mm |
| Šírka: | 559 mm |
| Výška: | 567 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
