Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 254 D
Kód: 0601B53000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
V případě nedostupnosti pily GCM 254 D Professional přijímáme rezervace na info@bosnar.sk
Rozsah dodávky
Přídavný kotouč, Sběrný vak 1619PB6246, Podpěrný box 1619PB9050, Balení karton
Výhody pro uživatele
- Trvale přesné řezy s pomocí mimořádně dobře viditelné laserové linie
- Lepší podpora při řezání různých materiálů díky odnímatelnému rozšíření stolu
- Snadné opakované řezy díky délkovému měřidlu
- Větší řezy s vynikající přesností díky kapacitě posuvu 310 mm
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Snadné nastavení díky laserové projekci linie řezu
- Po vyřazení modelu GCM 10 MX Professional z nabídky je tento model vhodnou náhradou pro řezání hliníku, v kombinaci s pilovými kotouči Bosch pro hliník ( "for Aluminium", případně "for Multi Material" )
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch GCM 254 D Professional: Podrobnější informace
Bosch GCM 254 D Professional – přesnost, spolehlivost a výkon pro profesionály. Odolná pokosová pila Bosch GCM 254 D je navržena pro dlouhodobé používání a přesné řezání dřeva i hliníku. Díky robustní konstrukci a preciznímu mechanismu zajišťuje snadné a konzistentní výsledky při každém řezu – ideální volba pro tesaře, skláře, pokrývače a jiné řemeslníky.
Objednací číslo Bosch
0601B53000
0 601 B53 000
0.601.B53.000
EAN
4059952631844
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952631844 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 90 mm |
| Průměr kotouče: | 254 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 4.800 min-1 |
| Hmotnosť: | 17,9 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,5 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,4 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 3 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 90 x 310 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 90 x 210 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 45 x 310 mm |
| Nastavenie úkosu: | 47 ° L / 52 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 45 ° L / 45 ° P |
| Dĺžka: | 531 mm |
| Šírka: | 772 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
Predstavujeme Novú Profesionálnu Pokosovú Pílu GCM 254 D
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
