Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 305-216 D
Kód: 0601B49000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, 2x opora obrobku (flexibilní zasunutí) 1609B07675, Sáček na prach 2608000841, Upínací svorka 1609B06930, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Dostatečný řezný výkon pro nejnáročnější řezání
- Odejímatelné opěrky na obrobek a dlouhá rozšíření stolu pro snadnou kontrolu dlouhých materiálů při řezání
- Komfortní a flexibilní pila pro náročné řezání díky funkci dvojitého náklonu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Přesný duální laser; precizní a intuitivní díky promítání laseru na linii řezu z levé nebo pravé strany pilového listu
- Osvětlení pracovní plochy
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Soft Start
Práce s nářadím
Bosch GCM 305-216 D Professional: Podrobnější informace
GCM 305-216 D Professional poskytuje silný řezný výkon pro nejnáročnější řezání díky výkonnému motoru. Přenosná kapovací a pokosová pila je spolehlivý stroj připravený na kontrolu dokonce i dlouhých materiálů při řezání díky odejímatelné opěrce na obrobek a dlouhým rozšířením stolu. Dvojité nastavení náklonu s ergonomickým aretačním kolečkem poskytuje vyšší komfort a vyšší flexibilitu dokonce i při náročném řezání. Když jsou potřeba dělicí, pokosové a šikmé řezy dřeva, hliníku a plastu, GCM 305-216 D Professional je správnou volbou. Tato kapovací a pokosová pila je kompatibilní se všemi vysavači Bosch, stojany na pilu GTA a pilovými kotouči pro elektrické kapovací a pokosové pily.
Objednací číslo Bosch
0601B49000
0 601 B49 000
0.601.B49.000
EAN
4059952613130
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952613130 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.200 min-1 |
| Hmotnosť: | 16,8 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,2 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 70 x 305 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 70 x 215 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 42 x 305 mm |
| Nastavenie úkosu: | 48 ° L / 48 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Dĺžka: | 770 mm |
| Šírka: | 464 mm |
| Výška: | 606 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
