Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 216
Kód: 0601B33000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Přenosná pokosová pila s ergonomickou rukojetí pro rychlé přenášení z jednoho pracoviště na druhé
- Praktický délkový doraz umožňuje opakované řezání stejných kusů
- Přesný laser pro přesné vyrovnání řezu
- Snadné čištění díky odnímatelné vložce stolu – demontáž dvěma šrouby
- Pevné rozšíření stolu a robustní vysoká lišta poskytují větší šířku a stabilnější pracovní plochu
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Snadno přístupná blokovací páka pro nastavení šikmého řezu
- Větší flexibilita pro mnoho aplikací díky funkci šikmého řezu 0 – 45°
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 216 Professional: Podrobnější informace
GCM 216 Professional je 8” pokosová pila Bosch se síťovým napájením, která se vyznačuje jak lehkostí a kompaktními rozměry, tak velkou silou a přesností. Jedná se o špičkové vysoce výkonné řešení pro opakované přesné řezání kusů se stejnou velikostí, a to díky jedinečnému délkovému dorazu připevněnému k dorazové liště. Praktický zabudovaný laser vyzařuje jasný červený paprsek, který vede každý řez a umožňuje přesné polohování a vysokou preciznost. Tato lehká, ale výkonná pila s hmotností pouhých 10 kg je vybavena ergonomickou rukojetí pro rychlé přenášení z jednoho pracoviště na druhé. Všestranné a odolné nářadí GCM 216 Professional je efektivním partnerem pro přímé, pokosové a skosené řezy do dřeva, hliníku a dalších neželezných kovů.
Objednávací číslo Bosch
0601B33000
0 601 B33 000
0.601.B33.000
EAN
4059952531144
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952531144 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 60 mm |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.300 W |
| Voľnobežné otáčky: | 4.800 min-1 |
| Hmotnosť: | 9,1 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,4 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 3,3 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 60 x 123 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 60 x 80 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 43 x 123 mm |
| Nastavenie úkosu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 45 ° L / 0 ° P |
| Dĺžka: | 455 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 325 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
