Bosch Akumulátorová kapovací a pokosová pila GCM 18V-216 DC, solo
Kód: 0601B47000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Nízkoenergetický Bluetooth modul Bosch GCY 42 Professional, Zajištění pilového listu SDS 1609B05323, Svorka 1609B04224, Zarážka 1609B02365, Šroub 1609B00263, Vnitřní šestihranný klíč 1609B06988, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- BITURBO Brushless
- Výkon odpovídající elektrické pokosové pile třídy 1 600 W díky technologii BITURBO Brushless (pro dosažení maximálního výkonu doporučujeme akumulátory ProCORE18V >= 8,0 Ah)
- Dvojité odsávání prachu zajišťuje čistší a zdravější pracovní prostředí
- Uživatelské rozhraní s nastavením rychlosti, režimem ECO a výměnou pilového kotouče bez nářadí zaručuje nejlepší uživatelskou zkušenost
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Přímá odezva nářadí a úprava nastavení díky integrovanému uživatelskému rozhraní a možnostem připojení
- Při konfiguraci nářadí nejsou potřeba žádné další nástroje; možnost uživatelsky přívětivého ovládání
- Přesný duální laser; precizní a intuitivní díky promítání laseru na linii řezu z levé nebo pravé strany pilového listu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 18V-216 Professional: Podrobnější informace
Pokosová pila Bosch GCM 18V-216 Professional poskytuje flexibilitu akumulátorového napájení a výkon elektrického nářadí. Toto pozoruhodné nářadí třídy 18 V s bezkartáčovou technologií BITURBO Brushless poskytuje mimořádně vysoký výkon odpovídající elektrickým pokosovým pilám s příkonem 1 600 W, úplnou akumulátorovou svobodu při manipulaci a mimořádnou kompaktnost. Pokosová pila napájená pouze jedním silným akumulátorem ProCORE18V je extrémně lehká a v kombinaci s mimořádně ergonomickou konstrukcí poskytuje tu nejlepší mobilitu.
Objednací číslo Bosch
0601B47000
0 601 B47 000
0.601.B47.000
EAN
4059952608402
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952608402 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4.500 min-1 |
| Voľnobežné otáčky pri režime ECO: | 2.500 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 15,8 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,2 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 70 x 300 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 65 x 214 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 45 x 306 mm |
| Nastavenie úkosu: | 52 ° L / 60 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Dĺžka: | 569 mm |
| Šírka: | 817 mm |
| Výška: | 825 mm |
| Laser: | áno |
Bosch Professional: Stvorené na prácu s drevom
Inštruktážne video Bosch GCM 18V-216 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
