Bosch Akumulátorová kmitací pila GST 18V-155 BC, karton, solo
Kód: 06015B1001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro řezání laminovaných pracovních desek bez trhání s vysokou přesností
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro rychlé přířezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání PVC, PA, PS.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily pro speciální aplikace - Řeže měkké materiály.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a vhodné pro nerezovou ocel.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro rychlé řezy i do tvrdého dřeva.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Odsávání, Přední plastový kryt, 1x chránič proti vytrhávání materiálu, 2x pilový list, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Vrchní úchopová část rukojeti a spoušť s variabilní rychlostí zaručují vynikající ovládání nářadí
- Vynikající přesnost: vedení zabraňuje ohýbání pilového listu i při malých obloucích
- Velká páčka vysunutí pilového listu, funkce Drop Control a externí odsávání prachu zaručují vyšší bezpečnost práce
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výkyv pilového listu Nastavitelný 3úrovňový nebo 4úrovňový předkmit pilového listu
- Modul konektivity pro nastavení individuální rychlosti a osvětlení a kontrolu stavu nářadí
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GST 18V-155 BC Professional: Podrobnější informace
Bosch GST 18V-155 BC Professional (s oblou rukojetí) je vybavena bezuhlíkovým motorem a má dobře vyváženou konstrukci. Vrchní úchopová část rukojeti a spoušť s variabilní rychlostí zaručují vynikající ovládání nářadí. Vedení pilového listu zabraňuje jeho ohýbání i při malých obloucích a podporuje práci s vynikající přesností. Toto nářadí je kompatibilní s externím odsáváním prachu. Velká páčka vysunutí pilového listu a funkce Drop Control zaručují vyšší bezpečnost práce. Je to ideální nářadí pro oblé a příčné řezy masivního dřeva, dřevotřískových desek a dřevokompozitních materiálů, jakož i pro hrubší nebo tvrdší materiály. Je kompatibilní s vodicími lištami s adaptérem a se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18V (Profesionální 18V systém).
Objednávací číslo Bosch
06015B1001
0 601 5B1 001
0.601.5B1.001
EAN
4059592546018
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059592546018 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 155 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Tvar: | žehlička |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 3.800 min-1 |
| Výška zdvihu: | 26 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,3 kg |
| Prenos údajov: | Bluetooth® 4.2 (Low Energy) |
| Max. hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 10 mm |
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
