Bosch Akumulátorový šroubovák GO 3. generace
Kód: 06019H2201
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kabel USB-C 1607000EW0, Prodlužovací držák šroubovacích bitů 1600A013UM, 8dílná sada šroubovacích bitů 2607002834, Balení Úložné pouzdro 1600A02E8P
Uživatelské výhody nářadí
- Univerzální držák šroubovacích bitů dokáže pevně držet jakýkoli typ nástroje
- Nová generace mechanické spojky se 7 nastaveními točivého momentu a režimem maximálního výkonu poskytuje mimořádnou přesnost
- Prstenec LED umožňuje profesionálům pracovat v různých podmínkách a funguje také jako indikátor stavu akumulátoru
- Akumulátor s kapacitou 2,0 Ah umožňuje vyšší počet použití na jedno nabití
- Duální režim aktivace – stačí zatlačit stroj/nářadí proti povrchu nebo stisknout tlačítko/vypínač
- Elektronická brzda: nářadí se zastaví okamžitě po deaktivaci
- Nabíjení nářadí přes rozhraní USB-C
- Pravoběžný/levoběžný chod pro vkládání a vyjímání šroubů
- Různá nastavení točivého momentu umožňují precizní ovládání
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GO Professional: Podrobnější informace
Nejnovější akumulátorový šroubovák Bosch GO Professional se dodává s úplně novými funkcemi, které pomáhají pracovat efektivněji. Jeho univerzální držák bitů pevně drží a zajišťuje jakýkoli typ univerzálních šestihranných šroubovacích bitů ¼”, aby při používání nevypadly. Integrovaný osvětlovací prstenec LED osvětluje širokou oblast a usnadňuje práci v tmavých koutech. Také funguje jako indikátor stavu akumulátoru, aby bylo jasné, kdy jej dobíjet. Mechanická spojka nové generace nabízí extra přesnost se 7 nastaveními točivého momentu a režim maximálního výkonu – od jemného, přesného nastavení pro jemnou práci až po výkonný režim 5 Nm. Toto kompaktní, precizní nářadí spolehlivě zvládne většinu typů šroubovacích bitů pro šroubování do dřeva, kovu nebo plastu.
Objednávací číslo Bosch
06019H2201
0 601 9H2 201
0.601.9H2.201
EAN
4059952639574
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952639574 |
| Balení: | úložný box |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,0 Ah |
| ? Voľnobežné otáčky: | 360 min-1 |
| Max. krútiaci moment tvrdý skrutkový spoj: | 5 Nm |
| Max. krútiaci moment mäkký skrutkový spoj: | 2,5 Nm |
| Čas nabíjania: | 2 h |
| Upínacie skľučovadlo: | Magnetický držiak skrutkovacích hrotov |
| Max. priemer skrutiek: | 5 mm |
| Hmotnosť: | 0,32 kg |
| Dĺžka: | 192 mm |
| Šírka: | 41 mm |
| Výška: | 41 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
