Bosch Akumulátorová kmitací pila AdvancedSaw 18V-140, solo
Kód: 0603013000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Dobré a výhodné.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Bez vytrhávání v dřevě, i v tvrdém dřevě.
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na tvrdé dřevo - Pro jemné řezy i do tvrdého dřeva.
List EXPERT 'Plastic Composites Clean' s dlouhou životností pro čisté řezání pevných povrchů a dřevoplastových kompozitů (WPC)
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro jemné a čisté řezy.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
List EXPERT ‘Hardwood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání laminovaných pracovních desek bez trhání
List EXPERT ‘Fiber Plaster’ s dlouhou životností pro řezání abrazivních stavebních materiálů
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na dřevo s kovem - Univerzální pilový list pro rychlé řezy hrubých i tenkých materiálů.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na řezání izolačních materiálů.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na měkké dřevo - Pro přesné a hladké řezy.
Pilové listy Bosch pro přímočaré pily na kovy - Odolný proti zlomení, s dlouhou životností.
List EXPERT ‘Wood 2-side clean’ pro nejpřesnější řezání dřeva bez otřepů
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, CutControl 2609256F72, Chránič proti vytrhávání materiálu - možnost dokoupení jako sada po 5 ks 2607010079, Tryska na odsávání prachu 2609256F74, 3 pilové listy T 144 D - možnost dokoupení jako sada po 5 ks 2608630040, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a delší životnost motoru
- Méně prachu, lepší viditelnost – až 85 % prachu vysáto přímo od pilového listu
- Pozoruhodná hloubka řezu 140 mm do dřeva
- Délka řezu 20 m na jedno nabití akumulátoru postačuje na pohodlnou práci
- Systém SDS ovládaný jednou rukou zaručuje rychlou a jednoduchou výměnu pilového listu
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- Regulace frekvence zdvihů
- Výkyv
- Řada nářadí Advanced: nejlepší výkonnost s vylepšenými funkcemi, rozsáhlejší a náročnější úkoly
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Spojení akumulátorového výkonu a svobody akumulátorového napájení pro velké řezání v kategorii DIY
Vysoce kvalitní akumulátorová přímočará pila Bosch AdvancedSaw 18V-140 je vynikající volbou pro nadšené kutily při řezání trámů, výrobě nábytku nebo jiných náročných pracích. Díky bezuhlíkovému motoru kombinuje vysoký výkon srovnatelný s elektrickým nářadím a delší životnost motoru. Tento univerzální pomocník vyniká hloubkou řezu až 140 mm a efektivním řezáním přímých nebo oblých řezů do dřeva, hliníku, kovu a plastu a dosahuje vynikajících výsledků. S ohledem na neomezenou viditelnost linie řezu a čistší práci je tato pila vybavena tryskou, která odstraňuje až 85 % prachu a třísek přímo u pilového listu. Upínání SDS ovládané jednou rukou usnadňuje rychlou a jednoduchou výměnu pilových listů a umožňuje efektivní práci. Zabudovaná technologie Bosch Syneon poskytuje optimální výkon a maximální dobu provozu. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
0603013000
0 603 013 000
0.603.013.000
EAN
4053423251807
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priamočiare píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423251807 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 3.000 min-1 |
| Zdvih: | 23 mm |
| Základná doska: | Hliník |
| Uhol rezu (naľavo/napravo) max.: | 45° |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Hĺbka rezu do dreva: | 140 mm |
| Hĺbka rezu do ocele: | 10 mm |
| Hĺbka rezu do hliníka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 215 mm |
| Šírka: | 78 mm |
| Výška: | 202 mm |
Přímočará pila řady Easy - PST 700 E od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Přímočará pila Easy PST 650 od firmy Bosch: Easy Rider – pro přesné křivky a přímky
Přímočará pila řady Expert - PST 900 PEL od firmy Bosch: projděte s maximální přesností přes všechny materiály
Univerzální přímočará pila PST 800 PEL od firmy Bosch: s kurzem preciznosti – podél linie řezu s funkcí CutControl
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
