Bosch Akumulátorová multibruska EasySander 12, 1x aku
Kód: 0603976909
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor, Rychlonabíječka, Adaptér na vysavače, 3 brusné listy, Balení kufr
Uživatelské výhody nářadí
- PowerAutomatic – tlakem zvýší tento multitalent automaticky svůj úběrový výkon
- Kompaktní a praktický všeuměl při broušení a leštění i na těžko dostupných místech a malých plochách
- Výkonný výměnný lithium-iontový akumulátor a 1hodinová nabíječka
- Čip Syneon – inteligentně řízená energia při každém projektu
- Žádné samovybíjení, žádný paměťový efekt – vždy v pohotovosti díky lithium-iontové technologii
- Mimořádně dlouhá životnost výměnného lithium-iontového akumulátoru díky elektronické ochraně článků Bosch Electronic Cell Protection (ECP)
- Velcro upínání pro rychlou a pohodlnou výměnu brusných listů
- Rozdělená brusná plocha: pro optimální využití brusného listu lze trojhrannou špičku brusného listu a brusnou desku odpojit a otočit
- Nástavec pro externí připojení odsávání: adaptér je součástí dodávky
- Mimořádně ergonomický tvar umožňuje ovládání jednou nebo oběma rukama podle délky a velikosti obrobku
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí pro kutily a zahradní nářadí Li-Ion akumulátorového systému Power for ALL
- Lithium-iontová technologie
- Upínání na suchý zip
- Elektronická ochrana článků Bosch (Electronic Cell Protection, ECP)
- PowerAutomatic
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Ideální bruska Bosch EasySander 12 pro akumulátorové broušení menších rovných ploch, rohů, hran a na opravy.
Tato kompaktní 12V víceúčelová bruska je perfektní pro práce a opravy, které vyžadují bezkabelovou volnost. Ergonomicky navržená bruska Bosch EasySander 12 bez námahy zvládne rohy, hrany a menší rovné plochy. Systém PowerAutomatic automaticky zvyšuje výstupní výkon při zvětšení přítlaku na obráběný povrch. Výměna brusného papíru je rychlá a jednoduchá díky upínání na suchý zip. Trojúhelníková špička je také otočná a zajišťuje optimální využití brusného papíru. Tato multifunkční bruska se používá pro práci s tvrdým a měkkým dřevem, lakovanými a natřenými povrchy a pro dokončovací práce na zárubních, lavicích a menším nábytku. Toto nářadí patří do systému POWER FOR ALL 12V. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 12V POWER FOR ALL.
Objednávací číslo Bosch
0603976909
0 603 976 909
0.603.976.909
EAN
3165140886581
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkčné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140886581 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet kmitov: | 22.000 min-1 |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 1,2 mm |
| Brúsna plocha: | 104 cm2 |
| Upevnenie brúsnych listov: | Mikrovelkronové upínanie |
| Hmotnosť: | 0,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
