Bosch Úhlová bruska X-LOCK GWX 19-125 S
Kód: 06017C8002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Jmenovitý příkon: 1.900 W
Volnoběžné otáčky: 2.800 - 11.500 min-1
Ø kotouče: 125 mm
Bezkličkové upínání příslušenství X-LOCK
Technické parametry
Jmenovitý příkon: 1.900 W
Volnoběžné otáčky: 2.800 - 11.500 min-1
Výkon: 1.220 W
Spínač: 2-cestný
Ø kotouče: 125 mm
Ø gumového brousicího talíře: 125 mm
Ø miskovitého kartáče: 75 mm
Hmotnost: 2,5 kg
Rozsah dodávky
GWX 19-125 S Professional
Přídavná rukojeť Vibration Control (2 602 025 171)
Ochranný kryt (1 605 510 356)
Balení karton
Uživatelské výhody
Výměna příslušenství je rychlá a praktická díky bezkličkovému upínacímu systému X-LOCK
Jedinečný brousicí/řezný výkon díky vysokému výkonu a krouticímu momentu
Manuální ovládání nejlepší ve své třídě díky rukojeti, která padne do ruky, a ergonomickému designu
Dlouhá životnost v náročných pracovních podmínkách a při vysokém pracovním zatížení díky robustní konstrukci a komponentům
Více možností použití a příslušenství díky funkci přednastavení otáček
Snadná práce v těžko přístupných prostorech díky extrémně kompaktní převodovce
Dlouhá životnost i při těžkých aplikacích díky robustní konstrukci a kvalitním dílům např. kovové přírubě
Pohodlné uchopení a ovládání stroje díky kulaté rukojeti a speciálnímu výřezu pro lepší manipulaci
Zvýšená odolnost proti prachu: vylepšená ochrana motoru a převodovky před prachem díky novému designu větracích otvorů
Funkce KickBack Control a rukojeť Vibration Control poskytují vyšší úroveň ochrany uživatele Upínání X-LOCK - jedinečný výměnný systém pro úhlové brusky
X-LOCK je nový 2dílný systém rychlé výměny příslušenství v úhlové brusce jediným zacvaknutím
Rozhraní hlavy úhlové brusky a příslušenství ve tvaru X umožňuje snadné uchycení
Světová novinka od Bosch Professional
Upnutí nástroje - stačí potáhnout za páčku a jednoduše odmontovat příslušenství
Extra praktické: Snadná výměna příslušenství eliminuje riziko ztráty upínací matice a nevyžaduje klíč pro výměnu kotouče. Až 5x rychlejší výměna v porovnání s běžnými systémy
Žádná upínací matice, která by komplikovala práci s úhlovou bruskou. Je možné broušení naplocho a nikdy nedochází k poškrábání povrchu
Extra komplexní: Nabízíme široký sortiment brusek a příslušenství, které se vypořádají se všemi úkoly
Kompatibilní: Téměř každé příslušenství X-LOCK je vhodné i pro standardní úhlové brusky. S více než 130 nástroji určitě vykonáte každý úkol
Extra spolehlivé: Příslušenství vyžadující správný směr, jako diamantové kotouče, nelze nasadit nesprávně díky inovativnímu systému X-LOCK
Aktivní odezva po zacvaknutí: Slyšitelné zacvaknutí znamená, že vždy víte, kdy je příslušenství pevně připojené k nářadí, a tak můžete začít s klidem pracovat. Žádná překontrolování není potřeba PŘEČTĚTE SI VÍCE V ČLÁNKU
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
06017C8002
0 601 7C8 002
0.601.7C8.002
EAN
3165140962490
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140962490 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | bezklíčové X-LOCK |
| Menovitý príkon: | 1.900 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 - 11.500 min-1 |
| Výkon: | 1.220 W |
| Spínač: | 2-cestný |
| Ø miskovitej kefy: | 75 mm |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
