Bosch Akumulátorová přímá bruska GGS 18V-23 LC, L-Boxx, solo
Kód: 0601229100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Upínací kleština se zajišťovací maticí, Klíč 13 mm, Klíč 19 mm, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Vyšší úroveň výkonu – ekvivalent 1 000 W: vysokovýkonný bezkartáčový motor poskytuje vyšší výkon než běžné elektrické přímé brusky
- Nejlepší ovládání nářadí: funkce ochrany proti pádu Drop Control a zpětnému rázu KickBack Control, brzda
- Vynikající ovládání: díky možnostem konektivity a štíhlé rukojeti je manipulace snadná
- Extrémně robustní nářadí pro dlouhou životnost
- Skutečně všestranné nářadí: Vhodné pro všechny standardní kleštiny 6 mm a 8 mm
- Díky vysokému výkonu a robustnosti jsou možné i frézovací aplikace
- Nejlepší kontrola nářadí s doplňkovými funkcemi
- Úzká rukojeť s menším obvodem
- Připojení nářadí připraveno: Modul Bluetooth pro připojení s mobilním zařízením
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Drop control: vypnutí po pádu na zem
- KickBack Control: ochrana proti zpětnému rázu
- Ochrana před opětovným spuštěním
- Měkký start
- Inteligentní brzdný systém
- Vypnutí při zpětném rázu
- Ochrana před opětovným spuštěním
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 18V-23 LC Professional: Podrobnější informace
GGS 18V-23 LC a GGS 18V-23 PLC jsou akumulátorové přímé brusky Bosch s prodlouženým krkem, které poskytují výkon elektrického nářadí. Díky vysokovýkonnému bezkartáčovému motoru poskytují stejný výkon jako elektrická přímá bruska s příkonem 1 000 W. Je vybavena funkcemi Drop Control a KickBack Control a brzdou. GGS 18V-23 PLC je její verze se spínačem PROtection. Extrémně malá velikost rukojeti a konektivita jsou základem vynikajícího ovládání nářadí.
Objednávací číslo Bosch
0601229100
0 601 229 100
0.601.229.100
EAN
3165140945721
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140945721 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité otáčky: | 23.500 min-1 |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 19 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 13 mm |
| Priemer krčka vretena: | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
