Bosch Úhlová bruska GWS 17-125 SB Professional
Kód: 06017D0700
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přidavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Kolíkový klíč 1607950043, Ochranný kryt 1605510365, Nasazovací ochranný kryt při řezání, kovový 2608000756, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Prachový filtr 2607432053, Rychloupínací matice SDS 1603340031, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Inteligentní brzdový systém pro rychlé zastavení kotouče při vypnutí nářadí a funkce Drop Control
- Funkce KickBack Control, ochrana proti opětovnému spuštění, boční rukojeť Vibration Control pro vyšší ochranu uživatele
- Vysoký výkon, významně malá rukojeť a vylepšená ochrana proti prachu díky odnímatelnému prachovému filtru
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Efektivní práce a vysoká ochrana uživatele; funguje i při výpadku elektřiny a zaručuje, že nářadí se zastaví mnohem rychleji než bez brzdového systému
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Průměr kotouče 125 mm
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Zvýšená ochrana uživatele díky funkci Drop Control se nářadí při nečekaném pádu vypne
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 17-125 SB Professional: Podrobnější informace
GWS 17-125 SB Professional s nastavením rychlosti a inteligentním brzdovým systémem, který umožňuje rychlé zastavení příslušenství při vypnutí nářadí. Vylepšená ochrana před prachem díky umístění nasávacích otvorů vzduchu na zadní straně nářadí a výrazně malá rukojeť zaručují vysoký výkon a maximální produktivitu. Funkce Drop Control, KickBack Control, ochrana proti opětovnému spuštění a boční rukojeť Vibration Control poskytují vysokou úroveň ochrany uživatele.
Bosch GWS 17-125 SB Professional je vynikající nářadí pro broušení kovu a svarů a pro řezání kovu, betonu, cihel a dlaždic. Je kompatibilní se systémy na odsávání prachu Bosch GDE 125 EA-T Professional a GDE 115 / 125 FC-T Professional. Další funkce: nastavení rychlosti, konstantní rychlost, plynulý rozběh a ochrana proti přetížení.
Objednací číslo Bosch
06017D0700
0 601 7D0 700
0.601.7D0.700
EAN
4059952576657
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576657 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.700 W |
| Výkon: | 1010 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Vŕtanie, Ø: | 22,23 mm |
| Napätie, elektrické: | 230 V |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
| X-LOCK: | Nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
