Bosch Úhlová bruska GWS 24-180 P
Kód: 06018C2101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba přímo na vřetenu, Upínací matice, Ochranný kryt, Antivibrační přídavná rukojeť, Kolíkový klíč, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající ochrana uživatele: Ochranný vypínač po jeho uvolnění okamžitě vypne stroj
- Vytvořeno pro náročnou práci; vytvořeno pro dlouhou životnost
- CYCLON TECH – první technologie na světě, která z chladicího vzduchu odstraňuje až 90 % prachu a až trojnásobně zvyšuje životnost motoru (v porovnání s předchozím modelem a při interním testování)
- Při pravidelném čištění nádoby na prach v extrémně prašném prostředí a na základě interních testů
- Nový patentovaný motor má až dvojnásobně vyšší úroveň povoleného zatížení a zvyšuje rychlost úběru materiálu
- Velmi přesný mechanický systém spolu s přídavnou rukojetí Vibration Control snižuje vibrace obsluhy o 13 %
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Nabízí špičkový výkon v kovu a v odvětví stavebnictví díky až dvojnásobně rychlejšímu úběru materiálu, takže umožňuje rychlejší práci (v porovnání s předchozím modelem a při interním testování)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 24-180 P Professional: Podrobnější informace
Novinka: Úhlová bruska Bosch GWS 24 uvolňuje plný potenciál výkonu 2 400 W, který umožňuje rychlejší práci a současně nízké vibrace! Nový patentovaný motor zaručuje až dvojnásobně vyšší rychlost úběru materiálu, což zvyšuje produktivitu a současně redukuje vibrace. Pomocná rukojeť Vibration Control ještě více zvyšuje komfort obsluhy. Pogumovaná zadní rukojeť navíc zlepšuje úchop nářadí a jeho ovládání.
Objednávací číslo Bosch
06018C2101
0 601 8C2 101
0.601.8C2.101
EAN
4059952555935
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952555935 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 2.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 8.500 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 25 mm |
| Hmotnosť: | 5,7 kg |
| Spínač: | Bezpečnostný spínač PROtection |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
