Bosch Úhlová bruska GWS 17-150 PS Professional
Kód: 06017D1600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přidavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Kolíkový klíč 1607950043, Ochranný kryt 1605510366, Nasazovací ochranný kryt při řezání, kovový 2608000759, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Prachový filtr 2608000824, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nový spínač PROtection a okamžité vypnutí při uvolnění spínače
- Nastavení rychlosti pro individuální úpravu otáček
- Vynikající výkon a robustnost a vylepšená ochrana proti prachu díky odnímatelnému prachovému filtru
- Funkce KickBack Control, ochrana proti opětovnému spuštění, boční rukojeť Vibration Control a nasávací otvory vzduchu na zadní straně nářadí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Průměr kotouče 150 mm
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Vynikající ochrana uživatele, ochranný vypínač po jeho uvolnění okamžitě vypne stroj
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 17-150 PS Professional: Podrobnější informace
Nový spínač PROtection nářadí GWS 17-150 PS Professional poskytuje maximální komfort při práci díky ergonomii a štíhlé rukojeti. Rovněž zaručuje vysokou ochranu uživatele díky funkci okamžitého vypnutí po uvolnění spínače. Vysoký výkon a odolnost pro maximální produktivitu a vylepšená ochrana před prachem díky umístění nasávacích otvorů vzduchu na zadní straně nářadí. Je vybavena funkcemi KickBack Control, ochranou proti opětovnému spuštění, nastavením rychlosti a přídavnou rukojetí Vibration Control.
Mezi oblasti použití nářadí Bosch GWS 17-150 PS Professional patří broušení kovu nebo svarů a řezání kovu, betonu, cihel a dlaždic. Tato malá úhlová bruska nabízí funkce konstantních otáček, plynulého rozběhu a ochrany proti přetížení.
Objednací číslo Bosch
06017D1600
0 601 7D1 600
0.601.7D1.600
EAN
4059952576718
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576718 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.700 W |
| Výkon: | 1010 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.400 – 9.700 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Vŕtanie, Ø: | 22,23 mm |
| Napätie, elektrické: | 230 V |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Spínač: | Bezpečnostný spínač PROtection |
| X-LOCK: | Nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
