Bosch Úhlová bruska X-LOCK GWX 14-125 S
Kód: 06017D2100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Ochranný kryt 1605510365, Nasadzovací ochranný kryt pro řezání kovů 2608000757, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální produktivita díky robustnímu motoru třídy 1 400 W
- Nový koncept chlazení motoru s vylepšeným přímým chlazením
- Vynikající ergonomie a nejmenší rukojeť ve třídě elektrického nářadí 1 400 W – 1 700 W zaručují mnohem vyšší komfort při práci a menší únavu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Konstantní elektronika
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Omezení rozběhového proudu
- Vypnutí při zpětném rázu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWX 14-125 S Professional: Podrobnější informace
Maximální produktivita díky vyššímu výkonu a vyšší robustnosti, lepší ochrana proti prachu díky nasávacím otvorům na zadní straně nářadí, nastavení otáček a výrazně štíhlejší rukojeť – proto je Bosch GWX 14-125 S Professional takovým praktickým a efektivním nářadím. Rychlá, jednoduchá a bezpečná výměna příslušenství díky bezklíčovému systému X-LOCK. Vyšší ochrana uživatele díky technologiím KickBack Control, Restart Protection a boční rukojeti Vibration Control. Kompaktní úhlová bruska se dokonale hodí na broušení kovu a svarů nebo na řezání kovu, betonu, cihel a dlaždic. Je kompatibilní se systémy na odsávání prachu Bosch GDE 125 EA-T Professional a GDE 115 / 125 FC-T Professional. Další funkce: nastavení rychlosti, konstantní rychlost, plynulé spouštění a ochrana proti přetížení.
Objednávací číslo Bosch
06017D2100
0 601 7D2 100
0.601.7D2.100
EAN
4059952576732
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576732 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | bezklíčové X-LOCK |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 - 11.500 min-1 |
| Výkon: | 830 W |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dĺžka: | 327 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
