Bosch Akumulátorová leštička GPX 12V-125 Professional, karton, solo
Kód: 06019L4100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Podložný talíř (77 mm) 2608001121, Střední lešticí talíř 77 mm 2608623366, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Konzistentní výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Komfort a preciznost s ovladačem variabilních otáček pro jemné nastavení
- Lepší ovládání díky funkci HMI s indikátorem nabití akumulátoru a 5stupňovému nastavení rychlosti
- Pohodlné používání s tlačítkem aretace pro nepřetržitý provoz bez únavy
- Kompaktní a ergonomický design pro odstranění hologramů a lehkých škrábanců – usnadňuje leštění i na velkých plochách
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPX 12V-125 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová excentrická leštička Bosch GPX 12V-125 Professional poskytuje konzistentní výkon díky bezuhlíkovému motoru. Kombinuje komfort a přesnost s ovladačem variabilních otáček pro jemné nastavení v rámci zvolené úrovně a plynulým rozběhem pro zamezení rozstřikování. Funkce HMI – indikátor nabití akumulátoru a 5stupňové nastavení rychlosti – poskytuje kontrolu procesu leštění. Toto nářadí usnadňuje leštění díky tlačítku aretace, které podrží stisknutý spínač rychlosti během práce. Díky kompaktnímu ergonomickému designu se s leštičkou snadno manipuluje a pohodlně se používá.
Bosch GPX 12V-125 Professional je ideální nářadí pro odstranění hologramů a odstranění lehkých škrábanců na velkých plochách. Je kompatibilní se všemi akumulátory třídy GBA 12V. Bosch GPX 12V-125 Professional disponuje 125mm lešticí podložkou na vidlicový klíč pro snadnou výměnu podložky. Pracuje s 8mm orbitou.
Objednací číslo Bosch
06019L4100
0 601 9L4 100
0.601.9L4.100
EAN
4053423319798
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423319798 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 1.400 – 7.000 ot/min |
| Voľnobežné kmity: | 2.800 – 14.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 8 mm |
| Max. priemer leštiaceho taniera: | 125 mm |
| Upínacia matica: | 22 mm |
| Predvoľba otáčok: | áno |
Bosch GPX 12V-125 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
