Bosch Akumulátorová vibrační bruska GSS 18V-13, solo
Kód: 06019L0100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Dlouhá základní deska 2608601447 s brusnou deskou 2608601444 pro brusné listy 80 x 133 mm, 1x brusný list, Sáček na prach 2608000715, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Optimální ovládání díky vynikající ergonomii a vynikajícímu vyvážení nářadí
- Rychlý postup práce díky bezuhlíkovému motoru a Profesionálnímu 18 V systému Bosch
- Intuitivní ovládání díky třem vyměnitelným brusným deskám
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systém vyměnitelné brusné desky
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Velkronové upínání
modré profesionální náradí Bosch Professional - náradí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSS 18V-13 Professional: Podrobnější informace
Bruska Bosch GSS 18V-13 Professional nabízí optimální ovládání na větších plochách. Je to díky excelentnímu vyvážení nářadí a těžišti blízko obrobku a vynikající ergonomii opěrky dlaně a úchopu. Bezuhlíkový motor a profesionální 18 V systém Bosch zaručují rychlou práci; doporučuje se používat akumulátor ProCORE18V 4.0Ah. Umožňuje snadné ovládání díky intuitivnímu konceptu a systému vyměnitelných brusných desek. Bruska GSS 18V-13 Professional je určena k základnímu broušení, průběžnému broušení, odstraňování nátěrů a konečnému zpracování povrchů. Lze ji použít na dřevo, dýhu, nátěry, tmely, jakož i minerální či akrylové povrchy. Je kompatibilní se systémem pro odsávání prachu Bosch Click & Clean a profesionálním 18 V systémem.
Objednávací číslo Bosch
06019L0100
0 601 9L0 100
0.601.9L0.100
EAN
3165140813280
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952606224 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 6.000 - 10.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 12.000 - 20.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 1,6 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Dĺžka: | 226 mm |
| Šírka: | 131 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Brúsny list na strmeňové upínanie - krátka doska: | 115 x 140 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - krátka doska: | 115 x 107 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - dlhá doska: | 80 x 133 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - delta doska: | 100 x 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
