Bosch Úhlová bruska GWS 18-125 SL
Kód: 06017A3200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Klíč pro upínání pomocí dvou čelních otvorů (kolíkový klíč) 1607950043, Ochranný kryt 1605510365, Přídavná rukojeť Vibration Control 2602025171, Upínací matice 1603340040, Upínací příruba 2605703014, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální pohodlí díky ergonomické hlavní rukojeti, práce bez únavy
- Silný motor s příkonem 1800 W, který poskytuje vysoký výkon a rychlý postup práce
- Špičková ochrana uživatele díky systému KickBack Control, ochrana proti opětovnému zapnutí, ochranný kryt s ochranou proti protočení a redukce vibrací
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami pro aplikace, kde si materiál vyžaduje specifické otáčky
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Pouze díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Pomalé spuštění, protože při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové vycpávky na rukojetích
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Delší životnost nářadí - při extrémním přetížení se nářadí vypne
- Vynikající ochrana uživatele díky ochrannému krytu zajištěnému proti otočení – bezpečný i při prasknutí kotouče
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 18-125 SL Professional: Podrobnější informace
Kompaktní, elektrická úhlová bruska Bosch GWS 18-125 SL Professional s předvolbou otáček ve třídě 1 800 W nabízí vysoký brusný výkon a ergonomický design. Výkonný 1 800 W motor s konstantní elektronikou zajišťuje nejefektivnější pracovní výsledky. Dlouhá a úzká hlavní rukojeť nabízí maximální komfort pro dlouhodobé používání a práci nad hlavou. Navíc, KickBack Control a přídavná rukojeť s Vibration Control zajišťují zvýšenou ochranu uživatele. Toto elektrické nářadí je určeno pro broušení kovů. Úhlová bruska je kompatibilní se systémy odsávání prachu GDE 125 EA-T Professional a GDE 115 / 125 FC-T Professional. GWS 18-125 SL Professional má také funkce, jako je ochrana proti přetížení, ochrana proti opětovnému spuštění, měkký start a kontrola vibrací.
Objednávací číslo Bosch
06017A3200
0 601 7A3 200
0.601.7A3.200
EAN
3165140923903
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140923903 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 – 12.000 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Gumený brúsny tanier, priemer: | 125 mm |
| Miskovitá kefa, priemer: | 75 mm |
| Dĺžka: | 382 mm |
| Výška: | 102 mm |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Spínač: | Tricontrol |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
