Bosch Laserový prijímač LR 3-2 + DARČEK Delta Plus Zátky do uší 1 pár CONIC001
Kód: 0601069U00
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Rozsah dodávky
Držiak pre laserové prijímače 1608M00C1L, 2 batérie 1,5 V LR6 (AA), Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Deteguje zelené aj červené laserové lúče na bezproblémový príjem lasera
- 80 mm prijímacia časť zabezpečí rýchlu a presnú detekciu lasera
- Obojstranné indikátory (podsvietený LC displej a LED svetlá) ti poskytnú jednoduché vizuálne informácie z oboch strán
- Vhodný pre lasery Bosch GRL 18V-3-31G Professional
Bosch PRO LR 3-2 Professional: Podrobnejšie informácie
Rotačný laserový prijímač LR3-2 ti poskytne spoľahlivý príjem lasera na akomkoľvek stavenisku. Jeho 80 mm prijímacia časť funguje bez problémov so zeleným aj červeným laserovým lúčom. Obojstranné indikátory zabezpečia jasné vizuálne informácie z oboch strán. Podsvietený LC displej poskytne základné prehľadné informácie vrátane veľkých šípok nahor/nadol, stredovej línie, citlivosti a nastavení hlasitosti. LED indikátory na zadnej strane poskytnú vyšší komfort.
Tento prijímač môžeš používať s GRL18V-3-31G na zameranie pri výkopových a navážacích prácach, montáži debnenia na betón a terénnych úpravách.
Vstavané magnety umožnia bezpečné upevnenie na kovové povrchy. Ušetríš tak čas a námahu počas inštalácie.
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Objednávacie číslo Bosch
0601069U00
0 601 069 U00
0.601.069.U00
EAN
4053423339086
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prijímače pre lasery |
|---|---|
| Záruka: | Predĺžená záruka na 3 roky po registrácii u výrobcu |
| EAN: | 4053423339086 |
| Balenie: | kartón |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 54 |
| Hmotnosť, cca: | 150 g |
| Dĺžka: | 73 mm |
| Šírka: | 137 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ± 1 mm/± 3 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
