Kód: 0601061H01
Novinka AMPShare aliancia PRO
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Predĺžená záruka na 3 roky po registrácii u výrobcu ?
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Robustný rotačný laser s intuitívnym ovládačom nastavenia sklonu a duálnym napájaním z 18V Li-ion akumulátora alebo alkalických batérií
Detailné informácie
Poradenská linka
Poradenská linka
Telefonické poradenstvo
počas pracovných hodín
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Po rezervácii možnosť vidieť
tovar pred kúpou osobne
Popredajný servis
Popredajný servis
Vyzdvihnutie výrobku
pohodlne doma u zákazníka
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Bosch a ďalších značiek
Garancia kvality a originality
Odborne školený personál
Rýchly nákup
Rýchly nákup
Nákup aj bez registrácie
Rýchla platba cez QR kód
Široký sortiment
Široký sortiment
Vyše 10.000 produktov
Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Voucher na kalibráciu Zdarma
Rozsah dodávky
GRL 18V-4-34CVG Professional, Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky, Laserový prijímač LR 45 Professional 0601069L00, Držiak pre laserový prijímač dostupný aj samostatne ako príslušenstvo 1600A00FD1, Akumulátorový adaptér BA 18-C 1608M00C4B, 4x 1,5 V batérie LR14 (C), 2x batéria 1,5 V LR6 (AA), Balenie L-BOXX 374
Používateľské výhody náradia
  • Napájanie z 18 V Li-Ion akumulátorov alebo alkalických batérií veľkosti C pre neprerušovanú prácu
Bosch PRO GRL18V-4-34CVG Professional: Podrobnejšie informácie
GRL18V-4-34CVG so zeleným laserovým lúčom ti poskytne jasnú viditeľnosť za akýchkoľvek podmienok. Prepojenie s aplikáciou Levelling Remote umožní rýchlejšie nastavenie sklonu a prístup k ďalším funkciám, ako sú režimy rotovania, rýchlosti a spánku. Možnosť duálneho zdroju napájania ti umožní pracovať bez prerušenia s 18 V Li-Ionakumulátormi alebo 4 batériami veľkosti C s adaptérom BA 18-C.
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Objednávacie číslo Bosch
0601061H01
0 601 061 H01
EAN
Dodatočné parametre
Kategória: Rotačné lasery
Záruka: Predĺžená záruka na 3 roky po registrácii u výrobcu
EAN: 4053423339055
Aliancia akumulátorov: AMPShare
Balenie: L-BOXX
Farba lasera: zelená
Napätie akumulátora: 18 V
Závit: 5/8"
Technológia akumulátora: Li-Ion
Kompatibilné laserové prijímače: LR 45 Professional
Kompatibilné akumulátory: EXBA18V 4.0Ah, ProCORE18V 4.0Ah, GBA18V 2.0Ah
Projekcia: 1x 360° línia
Trieda lasera: 2
Pracovný rozsah - polomer - S laserovým prijímačom cca: 200 m
Pracovný rozsah - priemer - S laserovým prijímačom cca: 400 m
Presnosť nivelácie - horizontálne: ±1,5 mm na 30 m
Presnosť nivelácie - vertikálne: ±3,0 mm na 30 m
Rozsah samonivelácie typicky: ± 15 % (± 8,5°)
Rotačná rýchlosť: 150/300/600 min-1
Funkcia sklonu: áno
Stupeň ochrany: IP 66
Hmotnosť cca: 3,1 kg
Dĺžka: 226 mm
Šírka: 213 mm
Výška: 276 mm