Bosch Akumulátorový rotačný laser GRL 18V-4-34 CVG, L-Boxx, 1x aku ProCORE + alkalické batérie + DARČEK Voucher na kalibráciu Zdarma
Kód: 0601061H00
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Voucher na kalibráciu Zdarma
Každý zákazník získa od nás pri nákupe ktoréhokoľvek rotačného lasera GRL v ponuke (vrátane noviniek GRL 18V-3-31G a GRL 18V-4-34CVG) v období medzi 01.05.2026 – 31.08.2026 voucher na bezplatnú kalibráciu tohto meracieho prístroja s platnosťou až do 31.12.2028.
Rozsah dodávky
GRL 18V-4-34CVG Professional, Li-Ion akumulátor ProCORE 4,0 Ah, Rýchlonabíjačka, Laserový prijímač LR 45 Professional 0601069L00, Držiak pre laserový prijímač dostupný aj samostatne ako príslušenstvo 1600A00FD1, Akumulátorový adaptér BA 18-C 1608M00C4B, 4x 1,5 V batérie LR14 (C), 2x batéria 1,5 V LR6 (AA), Balenie L-BOXX 374
Používateľské výhody náradia
- Intuitívny ovládač nastavenia sklonu s dvojfarebnou LED klávesnicou na úsporu času a zabezpečenie jasnej viditeľnosti z diaľky
- Krytie IP66 a odolnosť voči prevráteniu statívu z výšky 1,5 m pre pokoj v duši na náročných pracoviskách
- Napájanie z 18 V Li-Ion akumulátorov alebo alkalických batérií veľkosti C pre neprerušovanú prácu
Bosch PRO GRL18V-4-34CVG Professional: Podrobnejšie informácie
S robustnou konštrukciou a najmodernejšími funkciami je rotačný laser GRL18V-4-34CVG navrhnutý na zvýšenie tvojej efektivity aj pri tých najnáročnejších prácach. Intuitívny ovládač sklonu je nastaviteľný až do +/- 15 % na úsporu tvojho času a zabezpečenie presnosti. Klávesnica s dvojfarebnými segmentovými LED poskytne jasne zreteľný stav náradia aj z diaľky. GRL18V-4-34CVG s ochrannými rukoväťami a zosilneným vrchným krytom na odolnosť proti nárazom, ako aj s krytím IP66 na ochranu proti prachu a vode, je určený na najnáročnejšie staveniská.
Tento rotačný laser je ideálny na práce s jedným sklonom, ako je inštalácia potrubí a stavba rámp so sklonom až 15 %. GRL18V-4-34CVG podporuje aj práce v interiéroch na väčších staveniskách, ako je montáž sadrokartónových podhľadových stropov a priečok, a poskytne ti všestrannosť na rýchle a sebavedomé práce – bez ohľadu na konkrétnu úlohu.
GRL18V-4-34CVG so zeleným laserovým lúčom ti poskytne jasnú viditeľnosť za akýchkoľvek podmienok. Prepojenie s aplikáciou Levelling Remote umožní rýchlejšie nastavenie sklonu a prístup k ďalším funkciám, ako sú režimy rotovania, rýchlosti a spánku. Možnosť duálneho zdroju napájania ti umožní pracovať bez prerušenia s 18 V Li-Ionakumulátormi alebo 4 batériami veľkosti C s adaptérom BA 18-C.
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Objednávacie číslo Bosch
0601061H00
0 601 061 H00
0.601.061.H00
EAN
4053423339048
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rotačné lasery |
|---|---|
| Záruka: | Predĺžená záruka na 3 roky po registrácii u výrobcu |
| EAN: | 4053423339048 |
| Aliancia akumulátorov: | AMPShare |
| Balenie: | L-BOXX |
| Farba lasera: | zelená |
| Napätie akumulátora: | 18 V |
| Závit: | 5/8" |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Kompatibilné laserové prijímače: | LR 45 Professional |
| Kompatibilné akumulátory: | EXBA18V 4.0Ah, ProCORE18V 4.0Ah, GBA18V 2.0Ah |
| Projekcia: | 1x 360° línia |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný rozsah - polomer - S laserovým prijímačom cca: | 200 m |
| Pracovný rozsah - priemer - S laserovým prijímačom cca: | 400 m |
| Presnosť nivelácie - horizontálne: | ±1,5 mm na 30 m |
| Presnosť nivelácie - vertikálne: | ±3,0 mm na 30 m |
| Rozsah samonivelácie typicky: | ± 15 % (± 8,5°) |
| Rotačná rýchlosť: | 150/300/600 min-1 |
| Funkcia sklonu: | áno |
| Stupeň ochrany: | IP 66 |
| Hmotnosť cca: | 3,1 kg |
| Dĺžka: | 226 mm |
| Šírka: | 213 mm |
| Výška: | 276 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
