Apple iPhone 17e 256GB Black
Kód: MBL0181977
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Apple iPhone 17e
iPhone 17e dostal na prednej strane nový Ceramic Shield 2, takže je až trikrát odolnejší proti poškriabaniu ako predchádzajúce modely, zatiaľ čo 6,1 palcový Super Retina XDR displej ponúka nádherne sýte farby, vysoký kontrast a minimalizuje odlesky aj na jasnom slnku. Novinkou je aj podpora stále obľúbenejšej technológie MagSafe, takže bezdrôtové nabíjanie a pripojenie doplnkov je rýchle a pohodlné. Pod kapotou potom novo nájdete výkonný čip A19 a modem C1X s dvojnásobnou rýchlosťou 5G, čo poskytuje plynulý chod náročných aplikácií, možnosť hrať najnovšie hry, a to všetko aj do budúcna. 48 Mpx Fusion fotoaparát zase umožňuje zhotovovať snímky v profesionálnej kvalite, natáčať 4K videá a ľahko tvoriť portréty s úpravou hĺbky ostrosti. Zamilujete si ale aj praktické funkcie, ako je Akčné tlačidlo, podpora eSIM, Face ID a ďalšie.

Kľúčové vlastnosti:
- Nasadenie Ceramic Shield 2, ktorý je až 3× odolnejší proti poškriabaniu ako predchádzajúce generácie
- Po novom podporuje technológiu MagSafe pre bezdrôtové nabíjanie výkonom až 15 W
- Skvelý 48 Mpx fotoaparát Fusion
- Excelentný výkon čipu Apple A19 s dvakrát rýchlejším 5G modemom
- Úžasné vychytávky, ako je Akčné tlačidlo či podpora eSIM

Ceramic Shield 2
iPhone 17e je odolnejší ako predchodcovia. Má nielen hliníkový rám, ale aj nový Ceramic Shield 2 na prednej strane, ktorý je až 3× odolnejší proti poškriabaniu ako predchádzajúce generácie. 6,1-palcový Super Retina XDR displej každopádne ponúka sýte farby, vysoký kontrast a nový sedemvrstvový antireflexný povrch, ktorý minimalizuje odlesky aj na priamom slnku.

Technológia MagSafe
Novinkou je aj podpora stále obľúbenejšej technológie MagSafe, ktorá umožňuje pohodlné bezdrôtové nabíjanie až 15 W a pripojenie kompatibilných doplnkov. iPhone 17e tiež využíva USB-C, takže ho možno nabíjať alebo prepojiť so širokou škálou zariadení a príslušenstva. S 20 W adaptérom je potom možné nabitie na 50 % len za 30 minút.

Čip Apple A19
Srdcom iPhonu 17e je výkonný čip A19, ktorý zaisťuje rýchle reakcie aplikácií (vrátane tých profesionálnych), umožňuje hrať najnovšie hry a samozrejme je pripravený aj na multitasking. Modem C1X navyše umožňuje až dvojnásobne vyššiu rýchlosť sťahovania cez 5G oproti iPhonu 16e. Optimalizácia čipu v kombinácii s vysokokapacitnou batériou zaisťuje až 26 hodín prehrávania videa na jedno nabitie.

48 Mpx fotoaparát
iPhone 17e kombinuje dva pokročilé fotoaparáty v jednom 48 Mpx Fusion systéme. Umožňuje vďaka tomu fotiť vo vysokom rozlíšení, nahrávať 4K video, zhotovovať portréty s možnosťou úpravy bodu zaostrenia a využiť až dvojnásobné optické priblíženie. iPhone, ako už býva zvykom, zvláda skvelé fotenie v slabom svetle.

Apple Intelligence
iOS 26 s funkciami Apple Intelligence ponúka vizuálnu inteligenciu, okamžité tlmočenie, automatické čistenie fotiek aj bezpečné zdieľanie polohy a ďalšie užitočné funkcie. Face ID zaisťuje bezpečné odomykanie, prihlasovanie aj platby.

Akčné tlačidlo aj eSIM
iPhone 17e je vybavený obľúbeným akčným tlačidlom, ktoré je možné nastaviť na obľúbenú funkciu – od tichého režimu po rýchly prístup k prekladu. Telefón okrem toho podporuje eSIM a umožňuje bezpečne prepínať čísla. Funkcia Detekcia autonehody a aplikácie Nájsť potom pridávajú ďalšiu vrstvu bezpečnosti.

Dodatočné parametre
| Kategória: | iPhone 17 séria |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195951030555 |
| Farba: | čierna |
| Operačná pamäť RAM: | 8 GB |
| Operačný systém: | iOS |
| Stav: | nový |
| Užívateľská pamäť: | 256 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Názov modelu: | Apple iPhone 17e |
| Part Number: | MHRV4SX/A |
| Modelový rok: | 2026 |
| Modelové číslo: | A3634 |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM |
| Slot na pamäťovú kartu: | Nie |
| Funkcie: | Bezdrôtové nabíjanie, Odomykanie tvárou, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Vlastná integrovaná AI |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Uhlopriečka displeja: | 6,1" (15,49 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 2532 × 1170 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | Full HD |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
| Jemnosť displeja: | 457 PPI |
| Svietivosť displeja: | 1 200 Nitov |
| Typ: | Dotykový displej |
| Odolnosť: | Vodoodolný |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Výška: | 146,7 mm |
| Šírka: | 71,5 mm |
| Hĺbka: | 7,8 mm |
| Hmotnosť: | 170 g |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 1 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 48 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/1,6 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Svetelnosť predného fotoaparátu: | f/1,9 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická (OIS) |
| Maximálne rozlíšenie videa px: | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Podporované rozlíšenia a snímková frekvencia (FPS): | 1080p (Full HD) 120fps, 1080p (Full HD) 240fps, 1080p (Full HD) 30fps, 1080p (Full HD) 60fps, 2160p (4K) 24fps, 2160p (4K) 30fps, 2160p (4K) 60fps, 720p (HD) 30fps |
| Funkcie fotoaparátu: | Dolby Vision HDR, Hĺbková kamera, Nočný režim |
| Kapacita batérie: | 4 005 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 20 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Označenie procesora: | Apple A19 |
| Počet jadier procesora: | 6 × |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, eSIM, GLONASS, GPS, NFC, WiFi |
| Dátové služby: | 5G |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | eSIM |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Senzor priblíženia (proximity) |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť) |
| Verzia operačného systému: | iOS 26 |
| Integrovaná umelá inteligencia: | Apple Intelligence |
| Vzdialená správa (MDM): | Apple DEP |
| Energetická trieda: | A |
| Min. napájací výkon: | 4,5 W |
| Max. napájací výkon: | 26 W |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
