Apple iPhone 16e 128GB čierny
Kód: MBL0153907
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Apple iPhone 16e
Mobil Apple iPhone 16e spadá medzi inteligentné telefóny s dotykovým displejom. Umožní vám sledovať udalosti online, nahrávať videá a vyhotovovať fotografie, ale tiež používať praktické aplikácie alebo si zahrať hry. Mobil je vybavený 6,1" displejom, ktorý sa svojou veľkosťou teší veľkej obľube medzi používateľmi. Disponuje rozmery, ktoré umožňujú pohodlné ovládanie aj maximálnu zábavu pri sledovaní filmov, hraní hier, surfovaní na internete a ďalších činnostiach. Plynulý chod systému zabezpečuje 6-jadrový procesor Apple A18 Bionic.
Dostatočné množstvo energie zaisťuje batéria s kapacitou 3279 mAh. Na mobile je dostupná funkcia bezdrôtového nabíjania, takže ho stačí iba položiť na bezdrôtovú nabíjačku. Za zmienku rozhodne stojí jeho konektorová výbava USB-C. Ponúkaný mobilný telefón je vodoodolný, takže vás neprekvapia nástrahy každodenného života. Jeho ochrana dosahuje stupeň krytia IP68. Mobil Apple je na trhu od roku 2025.

Brilantný 6,1-palcový displej Super Retina XDR.
Ideálny na sledovanie seriálov, hranie hier aj čítanie.

Kľúčové prednosti mobilu iPhone 16e
- Inteligentný mobil Apple disponuje 6,1" displejom
- Všetky operácie a funkcie spravuje 6-jadrový procesor
- Operačná pamäť dosahuje veľkosť 8 GB
- Dostatočné množstvo energie dodáva batéria s kapacitou 3279 mAh
- Telefón sa pýši aj bezdrôtovým nabíjaním
- Poteší vás konektorová výbava USB-C
- Odolný voči vode so stupňom krytia IP68
- Hlavný fotoaparát na zadnej strane sa môže pochváliť rozlíšením 48 Mpx
- Mobilný telefón je osadený 6,1" OLED displejom
- Priaznivci rýchlych scén si budú pochvaľovať 60Hz obnovovaciu frekvenciu displeja
- Poskytne vám svietivosť displeja až 1200 Nits

Na displej mobilu Apple sa pozerá s potešením
Každý moment s mobilom Apple prinesie radostné chvíle, keďže svojím 6,1" OLED displejom a Full HD 2532 × 1170 rozlíšením poskytuje obsah v skvelej kvalite. Na lepšiu čitateľnosť displeja treba zvýšiť úroveň jasu. Mobilný telefón Apple vám poskytne svietivosť displeja až 1200 Nits, s ktorou všetko uvidíte jasne aj na priamom slnečnom svetle.

Vyhotovujte fotografie na každom kroku
K výbave na fotenie v mobile náleží zadný fotoaparát. Telefón Apple sa môže pýšiť 48Mpx zadným fotoaparátom. S mobilom Apple zaznamenáte videá v maximálnom rozlíšení 3840 × 2160 (4K Ultra HD). Na zachytenie ostrých snímok je nevyhnutná optická stabilizácia snímača. Prisvetľovacia dióda zvyšuje kvalitu fotografií alebo videí za horších svetelných podmienok.

Výkon batérie mobilu, ktorý nesklame
Mobilu Apple dodáva energiu vstavaná batéria s kapacitou 3279 mAh, ktorá zaručuje výdrž jeden až dva dni. Môže sa pochváliť rýchlym káblovým nabíjaním s maximálnym výkonom 20 W a k tomu aj rýchlym bezdrôtovým nabíjaním s výkonom 7,5 W. Na napájanie slúži nabíjací port USB-C.

Dodatočné parametre
| Kategória: | iPhone 16e |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195950051131 |
| Farba: | čierna |
| Operačná pamäť RAM: | 8 GB |
| Operačný systém: | iOS |
| Stav: | nový |
| Užívateľská pamäť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | MD1Q4SX/A |
| Modelový rad: | iPhone 16E |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | A3409 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,10 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Svietivosť displeja: | 1200 Nits |
| Typ displeja: | OLED |
| Vlastnosti displeja: | Farebný |
| Rozlíšenie displeja px: | 2532 × 1170 |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 1 |
| Maximálna svetelnosť: | 1,6 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Rozlišenie predného fotoaparátu: | 12,0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu: | 48,0 MPx |
| Slot na kartu: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Základná frekvencia procesora: | 2,20 GHz |
| Model procesora: | A18 |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 4005 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID, Rýchle nabíjanie, Akcelerometer, Svetelný senzor, Gyro senzor, Senzor prítomnosti |
| Operačný systém: | iOS |
| Senzory a hardware: | Akcelerometer, Reproduktor, Gyroskop, Mikrofón, Galileo, Kompas, Barometer, Glonass, Bezdrôtové nabíjanie, Proximity, Svetelný senzor |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Funkcie: | Rýchle nabíjanie, Bezdrôtové nabíjanie, Odomykanie tvárou, Podpora MMS |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Single SIM + eSIM |
| Komunikácia: | GPS, NFC, 5G, LTE, Galileo, Glonass, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 8 W |
| Výška: | 14,67 cm |
| Šírka: | 7,15 cm |
| Hĺbka: | Hĺbka |
| Hmotnosť: | 167 g |
| Obsah balenia: | Kábel |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
