Huawei Watch GT 6 Pro 46MM Titanium Strap
Kód: MBL0185528
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm
Pripravte sa na dlho očakávané hodinky Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm. Ponúkajú jedinečné funkcie pre kontrolu zdravia a kondície. Zažite trasovanie na profesionálnej úrovni a mimoriadne dlhú výdrž batérie. Zafírové sklo a titánová zliatina v prémiovom dizajne majú vysokú odolnosť. Hodinky disponujú presným meraním GPS a srdcového tepu pri všetkých outdoorových športoch. Všetky informácie a namerané hodnoty zobrazií 1,47" AMOLED displej s dotykovým a tlačidlovým ovládaním. Hodinky majú podporu priameho volania. Komunikácia bude naozaj jednoduchá a rýchla, aj keď nebudete mať telefón v ruke. Posuňte svoj výkon na ďalšiu úroveň. Hodinky spoľahlivo merajú dych, vzdialenosť, stres, spánok a mnoho ďalších.

Kľúčové vlastnosti:
- 1,47" AMOLED displej s dotykovým ovládaním
- Merajú hodnoty vrátane spálených kalórií, dychu i vzdialenosti
- Silná batéria s mimoriadne dlhou výdržou
- GPS trasovanie na profesionálnej úrovni
- Zafírové sklo a titánová zliatina pre vysokú odolnosť
- Okamžitá analýza EKG iba za 30 sekúnd
- Automatické rozpoznanie cyklistického režimu

GPS meranie
Spoznajte skutočne presné meranie s vylepšeným polohovacím systémom. HUAWEI Sunflower má až o 15 % vyššiu presnosť určovania polohy vďaka zdokonaleným algoritmom duálneho pásma, šiestim satelitným systémom GNSS a inovatívnej anténovej architektúre. Vytvorte si svoj vlastný plán pre bežecký tréning a porovnávajte parametre vrátane srdcového tepu, stúpania i tempa.

Športové režimy
Objavte širokú ponuku športových režimov a meraní pri rôznych aktivitách ako je lyžovanie, plávanie, freediving, turistika alebo joga. Objavujte ďalšie možnosti, ako si užiť obľúbený pohyb. S vektorovou mapou je k dispozícii detailné zobrazenie golfového ihriska.

Silná batéria
Batéria má kapacitu 867 mAh a bežne vydrží 12 dní prevádzky. V ľahkom režime zvládne až 21 dní vďaka vysokému obsahu kremíka, ktorý zvyšuje hustotu energie až o 37 %. V maximálnej záťaži hodinky vydržia 40 hodín pri režime vonkajšieho športu.

Cyklistika s profesionálnym trasovaním
Užite si jazdu na bicykli naplno a sledujte kľúčové ukazovatele vrátane srdcového tepu, stúpania, rýchlosti a vzdialenosti v reálnom čase priamo na vašom zápästí. Vyskúšajte efektívny tréning pomocou vedy. Virtuálny výkon pomôže nastaviť optimálnu intenzitu tréningu. Hodinky disponujú internou pamäťou s kapacitou 64 GB.

Funkcie a senzory
Objavte výhody zdravotných funkcií vrátane detekcie pádu, merania dychu, merania EKG, okysličenia krvi, tepovej frekvencie, stresu, sledovania menštruačného cyklu a spánku. V prípade pádu hodinky ponúknu SOS volanie. Na privolanie pomoci stačí jediné stlačenie. Inteligentné hodinky sú vybavené akcelerometrom, barometrom, gyroskopom, kompasom, krokomerom, senzorom okolitého svetla, senzorom srdcového tepu, merajú spálené kalórie a majú teplotný senzor.

Mobilná aplikácia
Jednoduchým prepojením hodiniek a mobilného telefónu synchronizujete všetky dáta. Hodinky budú v reálnom čase sledovať rýchlosť, vzdialenosť a ďalšie údaje. Počas jazdy na bicykli ožije animovaná grafika cyklistu. Ak si nasadíte slúchadlá, hodinky vás budú navigovať pomocou hlasovej navigácie. Produkt je kompatibilný s HarmonyOS, Android a iOS.

Prémiový dizajn
Užite si jedinečný štýl, ktorý vás odprevadí na pracovnú schôdzku alebo na tréning. Okrúhly AMOLED displej s rozlíšením 466 × 466 mm ponúka skutočne veľkú plochu pre všetky informácie a notifikácie. Jas sa zvyšuje až na 3 000 nitov. Displej je perfektne čitateľný aj na priamom slnku. Zafírové sklo sa postará o mimoriadnu priehľadnosť a titánová zliatina o vysokú odolnosť.

Plaťte bezkontaktne s Curve Pay
So smart hodinkami HUAWEI môžete teraz pohodlne platiť bezkontaktne priamo zo zápästia vďaka službe Curve Pay, ktorá je dostupná v celej Európe vrátane Slovenska a Česka. Stačí priložiť hodinky k terminálu a zaplatiť – bez nutnosti mať pri sebe telefón či peňaženku. Vďaka pokročilému zabezpečeniu a možnosti správy kariet v jednej aplikácii je platenie rýchle, bezpečné a maximálne pohodlné.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Inteligentné hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6942103168192 |
| Farba: | strieborné |
| Kompatibilný OS: | Android, iOS |
| Operačný systém: | Harmony OS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Part Number: | 55020FTT |
| Modelový rad: | Huawei Watch GT 6 Pro |
| Modelové číslo: | Atum-B29W |
| Určenie: | Unisex |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Okrúhly: | 1,47" |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Sklíčko: | Zafírové |
| Zafírové: | 46 mm |
| Materiál puzdra: | Titán |
| Farba puzdra: | Strieborná |
| Vodotesnosť: | IP69 |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Hmotnosť: | 54 g |
| Verzia kompatibilného OS: | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, Android 15.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 13, iOS 14, iOS 15, iOS 16, iOS 17 |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth, GPS, NFC |
| Verzia Bluetooth: | 6.0 |
| Senzory a hardvér: | Barometer, Galileo, Kompas, Mikrofón, Reproduktor, Vibrácie |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Turistika, Veslovanie |
| Funkcia merania športu: | Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Podpora aplikácie Strava, Prevýšenie, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Vyjdené poschodia, Výpočet kalórií, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Zdravotné funkcie: | EKG, Meranie pulzu, Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie telesnej teploty, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy |
| Smart funkcie: | Always On Display, Hľadanie mobilu, Integrované mapy, Navigácia, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Prehrávač hudby v hodinkách, Vlastné ciferníky |
| Meranie pulzu hrudným pásom: | Áno |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Špecializované funkcie pre aktivity: | Golfové funkcie, Potápačské funkcie |
| Telefonovanie: | Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth) |
| Notifikácie z telefónu: | E-mail, Kalendár, Messenger, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, Prichádzajúci hovor, SMS, Sociálne siete, WhatsApp |
| Správy: | Prednastavené odpovede na správy, Prednastavené odpovede na správy (iba Android) |
| Jazyk mobilnej aplikácie: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Jazyk rozhrania: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Farba ramienka: | Strieborná |
| Materiál remienka: | Nylon |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Min. obvod zápästia: | 14 cm |
| Max. obvod zápästia: | 21 cm |
| Typ zapojenia: | 22 mm Quick Release |
| Max. výdrž batérie: | 504 h (21 d) |
| Bežná výdrž batérie: | 168 h (7 d) |
| Kapacita batérie: | 867 mAh |
| Interné úložisko: | Áno |
| Kapacita úložiska: | 64 GB |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel (USB-A) |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies (Netherlands) B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Laan van Vredenoord 56, 2289DJ Rijswijk, Holandsko, https://consumer.huawei.com/uk/gpsr-information/ |
| E-mail : | mobile.nl@huawei.com |
