Huawei Watch Fit 4 Pro Blue
Kód: MBL0164873
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Huawei Watch Fit 4 Pro

Spojenie štýlu a odolnosti
HUAWEI WATCH FIT 4 Pro predstavujú spojenie elegancie a robustnosti. Elegantné telo s hrúbkou 9,3 mm a hmotnosťou len 30,4 g dopĺňa 3D remienok vo tvaru krídla. K dispozícii sú varianty s fluoroelastomérovým remienkom odolným voči vode aj priedušný nylonový remienok pre maximálne pohodlie pri každodennom nosení aj športe.

Prémiové materiály a jasný displej
Konstrukcia hodiniek zahŕňa superpevné hliníkové telo, titánovú lunetu a safírové sklíčko pre mimoriadnu odolnosť. Displej s jasom až 3 000 nitov zabezpečuje perfektnú čitateľnosť aj na ostrom slnku. Hodinky sú prachotesné (IP6X) a vodeodolné do hĺbky 40 metrov podľa normy EN 13319.

Golf ako nikdy predtým
Vylepšite svoju golfovú hru s databázou viac než 15 000 ihrísk, 3D zobrazením fairwayov, chytrým meraním vzdialenosti a podrobnou analýzou výkonu. Praktická výsledková karta a dynamické animácie trajektórie lopty vám umožnia ľahko sledovať aj zdieľať svoje pokroky.

Pripravené aj na potápanie
Hodinky podporujú voľné potápanie až do 40 m a ponúkajú funkcie ako denné tréningy zadržania dychu, automatické upozornenia na hĺbku, rozpoznanie typu vody alebo časovač výstupu na hladinu. Meranie SpO2 a srdcového tepu pod vodou vám pomôžu zlepšiť výdrž aj bezpečnosť pri potápaní.

Navigácia a outdoor aktivity
S novým barometrom a polohovacím systémom HUAWEI Sunflower získate presnú navigáciu, sledovanie trasy, prehľad o nadmorskej výške a segmentovanú navigáciu s hlasovým vedením. Offline mapy a import trás sú ideálne pre beh v prírode alebo túry v neznámom teréne.

Chytré športové funkcie
Tréningové dáta, ako je vertikálna oscilácia či rovnováha kontaktu so zemou, pomáhajú zlepšiť bežeckú techniku. V aplikácii HUAWEI Zdravie je možné sledovať príjem a výdaj kalórií aj jedla. Krúžky aktivity pre pohyb, cvičenie a státie vás každý deň motivujú k lepším výkonom.

Zdravie a duševná pohoda
Pokročilá optika a algoritmy sledujú vašu srdcovú frekvenciu, SpO2 aj EKG. Aplikácia Emočná pohoda odráža vašu náladu aj stres, ponúka dychové cvičenia, sleduje menštruačný cyklus a prináša personalizované zdravotné prehľady o spánku, regenerácii aj rovnováhe tela a mysle.

Praktické funkcie a výdrž
Vďaka bezdrôtovej nabíjačke nabijete hodinky na celý deň už za 10 minút. Typická výdrž batérie je 7 dní, maximálne až 10 dní. Hodinky umožňujú volanie cez Bluetooth, rýchle odpovede na správy, vzdialené ovládanie fotoaparátu a hlasový záznamník. Sú kompatibilné s Androidom aj iOS.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Inteligentné hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 6942103155055 |
| Farba: | modrá |
| Kompatibilný OS: | Android, iOS |
| Operačný systém: | Harmony OS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Part Number: | 55020EYJ |
| Modelový rad: | Huawei Watch Fit 4 Pro |
| Max. výdrž batérie: | 240 h (10 d) |
| Určenie: | Unisex |
| Tvar ciferníka: | Hranatý |
| Uhlopriečka displeja: | 1,82" |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Sklíčko: | Zafírové |
| Veľkosť puzdra: | 44,5 mm |
| Materiál puzdra: | Hliník |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Hmotnosť: | 54 g |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth, GPS, NFC |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Senzory a hardvér: | Barometer, Kompas, Mikrofón, Reproduktor, Vibrácie |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Turistika, Veslovanie |
| Funkcia merania športu: | Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Podpora aplikácie Strava, Prevýšenie, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Vyjdené poschodia, Výpočet kalórií, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Zdravotné funkcie: | EKG, Meranie pulzu, Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie telesnej teploty, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy |
| Smart funkcie: | Always On Display, Hľadanie mobilu, Integrované mapy, Obchod s aplikáciami, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Prehrávač hudby v hodinkách, Vlastné ciferníky |
| Meranie pulzu hrudným pásom: | Áno |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Špecializované funkcie pre aktivity: | Golfové funkcie, Outdoorové funkcie, Potápačské funkcie |
| Telefonovanie: | Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth) |
| Notifikácie z telefónu: | E-mail, Kalendár, Messenger, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, Prichádzajúci hovor, SMS, Sociálne siete, WhatsApp |
| Správy: | Prednastavené odpovede na správy (iba Android) |
| OS hodiniek: | Harmony OS |
| Jazyk mobilnej aplikácie: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Jazyk rozhrania: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Farba ramienka: | modrá |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Min. obvod zápästia: | 13 cm |
| Max. obvod zápästia: | 21 cm |
| Bežná výdrž batérie: | 168 h (7 d) |
| Kapacita batérie: | 400 mAh |
| Interné úložisko: | Áno |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel (USB-A) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies (Netherlands) B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Laan van Vredenoord 56, 2289DJ Rijswijk, Holandsko, https://consumer.huawei.com/uk/gpsr-information/ |
| E-mail : | mobile.nl@huawei.com |
