Bosch Akumulátor EXPERT EXBA18V-80 Professional
Kód: 1600A036ZB
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x EXPERT EXBA18V-80 Professional 1600A036ZB, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémně dlouhá doba chodu: Výjimečná nepřerušovaná doba chodu při náročném používání
- Vysoce výkonné články bez západky: Nižší vnitřní odpor pro maximální výkon až 2400 W (na základě laboratorních údajů z interního testování; okamžitý maximální výkon s plně nabitou novou baterií)
- Dlouhá životnost: Robustní konstrukce, zesílený kryt a vynikající tepelný management s technologií COOLPACK 2.0 a technologií článků bez západky
- Jedna baterie pro veškeré nářadí: Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců baterií AMPShare
- Nabíjení FlexTemp: Rozšířený rozsah nabíjecích teplot od -10 °C do +55 °C teploty baterie při použití EXPERT EXAL18V2-320 a EXPERT EXAL18V-160
- Snadné ovládání: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch EXPERT EXBA18V-80 Professional: Podrobnější informace
Vysoce výkonná baterie Bosch Expert EXBA18V-80 Professional poskytuje až o 120 % delší dobu chodu, čímž zajistí výjimečnou nepřerušovanou práci i při náročném používání (v porovnání s Bosch Professional GBA 18V 4.0Ah; laboratorní údaje z interního testování; broušení měkké oceli s Bosch GWS 18V-15 S + lamelový kotouč, 30sekundové intervaly s 5sekundovými přestávkami). Využívá pokročilou technologii článků bez západky, která poskytuje maximální výkon až 2400 W. (laboratorní údaje z interního testování; okamžitý maximální výkon, plně nabitá, nová baterie). Běžné baterie se dodávají s vícezápadkovými články, které pro přenos proudu využívají pouze dvě západky. To vytváří úzký profil, který zvyšuje odpor baterie. Technologie článků bez západky tento úzký profil rozšiřuje. Místo pouze dvou tras pro přenos proudu přichází s nespočetnými paralelními trasami pro přenos proudu. Výsledek: nižší odpor, méně tepla, extrémní doba chodu a maximální výkon. Díky zesílenému robustnímu krytu, vynikajícímu tepelnému managementu s technologií COOLPACK 2.0 a technologii článků bez západky poskytne baterie EXBA18V-80 dlouhou životnost, a proto je ideální pro profesionály, kteří se spoléhají na odolnost a výkonnost.
Bosch EXBA18V-80 Professional má rozšířený teplotní rozsah nabíjení od -10 °C do +55 °C teploty baterie při používání Bosch EXAL18V2-320 a Bosch EXAL18V-160. Má LED indikátor s 5 LED diodami zobrazující stav nabití se zbývající kapacitou a detekci rizika poruchy. Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců baterií AMPShare. S EXAL18V2-320 nebo EXAL18V-160 se dá maximálně nabít již za 39 minut. Hmotnost je pouze 1,04 kg.
Objednací číslo Bosch
1600A036ZB
1 600 A03 6ZB
1.600.A03.6ZB
EAN
4053423341058
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423341058 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Kapacita akumulátoru: | 8,0 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 1,035 kg |
| Rozmery akumulátora (šírka x dĺžka x výška): | 80 x 121 x 73 mm |
| ? Výkon: | 2400 W |
Bosch EXPERT EXBA18V-80 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
