Bosch Akumulátor EXPERT 2x EXBA18V-40 Professional
Kód: 1600A03738
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x EXPERT EXBA18V-40 Professional 1600A03738, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon: Maximální výkon až 2000 W pro náročné používání (laboratorní údaje z interního testování; okamžitý maximální výkon s maximálně nabitým novým akumulátorem)
- Vysoce výkonné bezpřídržné články: Nižší vnitřní odpor pro maximální výkon a výjimečnou energetickou intenzitu
- Dlouhá životnost: Robustní konstrukce, zesílený kryt a vynikající tepelný management s technologií COOLPACK 2.0 a technologií bezpřídržných článků
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí: Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
- Nabíjení FlexTemp: Rozšířený rozsah nabíjecích teplot od -10 °C do +55 °C teploty akumulátoru při použití EXPERT EXAL18V2-320 a EXPERT EXAL18V-160
- Snadné ovládání: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch EXPERT EXBA18V-40 Professional: Podrobnější informace
Vysoce výkonný akumulátor Bosch Expert EXBA18V-40 Professional poskytuje maximální výkon až 2000 W pro náročné používání (na základě interního laboratorního testování; okamžitý maximální výkon s maximálně nabitým novým akumulátorem) v nejkompaktnějším designu. Využívá pokročilou technologii bezpřídržných článků, zatímco běžné akumulátory se dodávají s vícepřídržnými články, které pro přenos proudu využívají pouze dvě přídržná místa. To vytváří úzký profil, který zvyšuje odpor akumulátoru. Technologie bezpřídržných článků tento úzký profil rozšiřuje. Místo pouze dvou tras pro přenos proudu poskytne nespočet paralelních tras pro přenos proudu. Výsledek: Nižší odpor, méně tepla, působivý výkon a vynikající energetická intenzita. Díky zesílenému novému robustnímu krytu, vynikajícímu tepelnému managementu zajištěnému technologií COOLPACK 2.0 a technologii bezpřídržných článků poskytuje akumulátor Bosch EXBA18V-40 dlouhou životnost, a proto je ideální pro profesionály, kteří se spoléhají na odolnost a výkonnost.
Bosch EXBA18V-40 má rozšířený teplotní rozsah nabíjení od -10 °C do +55 °C teploty akumulátoru při používání EXAL18V2-320 nebo EXAL18V-160. Má LED indikátor s 5 LED diodami zobrazující stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy. Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. S EXAL18V2-320 nebo EXAL18V-160 se dá maximálně nabít již za 30 minut. Hmotnost je pouze 605 g.
Objednací číslo Bosch
1600A03738
1 600 A03 738
1.600.A03.738
EAN
4053423341034
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423341034 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Kapacita akumulátoru: | 4,0 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 0,605 kg |
| Rozmery akumulátora (šírka x dĺžka x výška): | 80 x 121 x 51 mm |
| ? Výkon: | 2000 W |
Bosch Akumulátor EXPERT EXBA18V-40 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
