Bosch Akumulátor EXPERT EXBA18V-150 Professional
Kód: 1600A036ZM
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x EXPERT EXBA18V-150 Professional 1600A036ZM, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jedinečně dlouhá doba chodu: Výjimečná nepřerušovaná doba chodu při náročném používání
- Vysoce výkonné články: Nejnovější 15,0 Ah článek pro maximální výkon až 2400 W (laboratorní údaje z interního testování; okamžitý maximální výkon, maximální nabití, nový akumulátor)
- Dlouhá životnost: Robustní design, zesílený kryt a vynikající tepelný management s technologií COOLPACK 2.0
- Jeden akumulátor pro veškeré nářadí: Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
- Nabíjení FlexTemp: Rozšířený rozsah nabíjecích teplot od -10 °C do +55 °C teploty akumulátoru při použití EXPERT EXAL18V2-320 a EXPERT EXAL18V-160
- Snadné ovládání: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch EXPERT EXBA18V-150 Professional: Podrobnější informace
Vysoce výkonný akumulátor Bosch Expert EXBA18V-150 Professional poskytuje až o 280 % delší dobu chodu, čímž zajistí výjimečnou nepřerušovanou práci i při náročném používání (v porovnání s Bosch Professional GBA 18V 4.0Ah; laboratorní údaje z interního testování; foukání na minimálním výkonu s Professional GBL 18V-750, neutrální proud vzduchu, bez přestávek). Využívá nejnovější 5,0 Ah vysoce výkonný článek pro maximální výkon až 2400 W (laboratorní údaje z interního testování; okamžitý maximální výkon, maximální nabití, nový akumulátor). Výsledek: Maximální doba chodu a maximální výkon. Díky zesílenému robustnímu krytu a vynikajícímu tepelnému managementu s technologií COOLPACK 2.0 má akumulátor Bosch EXBA18V-150 dlouhou životnost, a proto je ideální pro profesionály, kteří se spoléhají na odolnost a výkonnost.
Bosch EXBA18V-150 Professional má rozšířený teplotní rozsah nabíjení od -10 °C do +55 °C teploty akumulátoru při používání Bosch EXAL18V2-320 nebo Bosch EXAL18V-160. Má LED indikátor s 5 LED diodami zobrazující stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy. Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. S EXAL18V2-320 nebo EXAL18V-160 se dá maximálně nabít již za 60 minut. Hmotnost je pouze 1,52 kg.
Objednací číslo Bosch
1600A036ZM
1 600 A03 6ZM
1.600.A03.6ZM
EAN
4053423340952
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423340952 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Kapacita akumulátoru: | 15,0 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 1,52 kg |
| Rozmery akumulátora (šírka x dĺžka x výška): | 80 x 121 x 96 mm |
| ? Výkon: | 2400 W |
Bosch EXPERT EXBA18V-150
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
