Bosch Vibrační bruska GSS 20-18 A Professional
Kód: 0601070101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Děrovací deska 1619PS1082, Sáček na prach 1619PS1104, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nižší míra únavy díky nízké hodnotě vibrací omezené na 3,0 m/s2
- Broušení bez námahy v jakémkoli směru s vhodně vyváženou konstrukcí a vysokým komfortem díky ergonomické protiskluzové rukojeti
- Efektivní odsávání prachu s 83,5% mírou zachycení a odnímatelným sáčkem pro snadné vysypání prachu
- Pohodlná práce Funkce Vibration Control snižuje vibrace a usnadňuje práci
- Speed Selection: Variabilní volba otáček
- Pohodlná manipulace s nářadím díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Odsávání prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSS 20-18 A Professional: Podrobnější informace
Pokud hledáte efektivní brusku, která je navržena s ohledem na komfort, vibrační bruska Bosch GSS 20-18 Professional je pro vás tím pravým nářadím. Díky nízké hodnotě vibrací omezené na 3,0 m/s2 můžete pracovat déle, aniž byste se unavili nebo vám znecitlivěly ruce. Optimální vyvážení nářadí navíc umožňuje broušení ve všech směrech bez námahy, a to jednou rukou i oběma rukama. Tato mimořádně komfortní bruska je navíc vybavena ergonomickou rukojetí, která neklouže a umožňuje práci bez námahy.
Vibrační bruska Bosch GSS 20-18 Professional je ideální pro montéry nábytku a truhláře. Lze ji používat k broušení velkých ploch před lakováním, vyhlazování spojů a broušení hran. Vibrační bruska Bosch GSS 20-18 Professional je nářadí s nízkými vibracemi vyrobené s optimálním vyvážením pro použití jednou nebo oběma rukama a ergonomickou protiskluzovou rukojetí. Disponuje také mechanickým systémem odolným vůči prachu a ochranou spínače.
Objednací číslo Bosch
0601070101
0 601 070 101
0.601.070.101
EAN
4053423327366
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423327366 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 200 W |
| Voľnobežné otáčky: | 8.000 – 12.000 ot/min |
| Voľnobežné kmity: | 16.000 – 24.000 min-1 |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 2 mm |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Dĺžka: | 251 mm |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 155 mm |
| Upínanie na suchý zips: | 93 x 186 mm |
| Brúsny list na strmeňové upínanie: | 93 x 230 mm |
| Rozmery brúsnej dosky: | 90 x 183 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
