Bosch Akumulátorová přímá bruska GGS 18V-23 PLC, L-Boxx, solo
Kód: 0601229200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, Upínací klieština so zaisťovacou maticou, Kľúč 13 mm, Kľúč 19 mm, Balenie L-BOXX 136
Používateľské výhody náradia
- Vyššia úroveň výkonu – ekvivalent 1 000 W: vysokovýkonný bezuhlíkový motor poskytuje vyšší výkon než bežné elektrické priame brúsky
- Najlepšie ovládanie náradia: funkcia ochrany proti pádu Drop Control a spätnému rázu KickBack Control, brzda, ako aj možnosť spúšťania so spínačom PROtection
- Vynikajúce ovládanie: vďaka možnostiam konektivity a štíhlej rukoväti je manipulácia jednoduchá
- Extrémne robustné náradie pre dlhú životnosť
- Skutočne všestranné náradie: Vhodné pre všetky štandardné klieštiny 6 mm a 8 mm
- Vďaka vysokému výkonu a robustnosti sú možné i frézovacie aplikácie
- Najlepšia kontrola náradia s doplnkovými funkciami
- Úzka rukoväť s menším obvodom
- Pripojenie náradia pripravené: Modul Bluetooth pre pripojenie s mobilným zariadením
- Elektronika
- Mäkká tlmiaca vložka rukoväte
- Drop control: vypnutie po páde na zem
- KickBack Control: ochrana proti spätnému rázu
- Ochrana pred opätovným spustením
- Mäkký štart
- Inteligentný brzdný systém
- Vypnutie pri spätnom ráze
- Ochrana pred opätovným spustením
modré profesionálne náradie Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Bosch GGS 18V-23 PLC Professional: Podrobnejšie informácie
GGS 18V-23 LC a GGS 18V-23 PLC sú akumulátorové priame brúsky Bosch s predĺženým krkom, ktoré poskytujú výkon elektrického náradia. Vďaka vysokovýkonnému bezuhlíkovému motoru poskytujú rovnaký výkon ako elektrická priama brúska s príkonom 1 000 W. Je vybavená funkciami Drop Control a KickBack Control a brzdou. GGS 18V-23 PLC jej verzia so spínačom PROtection. Extrémne malá veľkosť rukoväti a konektivita sú základom vynikajúceho ovládania náradia.
Objednávacie číslo Bosch
0601229200
0 601 229 200
0.601.229.200
EAN
3165140962896
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140962896 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité otáčky: | 23.500 min-1 |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 19 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 13 mm |
| Priemer krčka vretena: | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Spínač: | PROtection |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
