Bosch Pásová bruska GBS 750 Professional
Kód: 06012C1020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Látkový brusný pás F03E02G7JS, Sáček na prach 1619PC2373, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Zkracuje dobu broušení díky mimořádné rychlosti úběru materiálu a systému motoru třídy 850 W
- Komfortní používání díky ergonomickému úchopu a dobře vyvážené hmotnosti 3,6 kg
- Vylepšená stabilita broušení díky měkké podložce filtrující vibrace a rovné pevné základně
- Dobrá kvalita broušení, protože brusný pás při práci zůstává vždy ve středu
- Lepší odsávání prachu zaručuje čistotu pracoviště a chrání plíce
- Velikost brusného pásu 75 × 533
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Pohodlná práce Funkce Vibration Control snižuje vibrace a usnadňuje práci
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBS 750 Professional: Podrobnější informace
Broušení velkého množství dřeva může být časově velmi náročné a únavné. Naše pásová bruska GBS 750 Professional zkracuje dobu broušení a zlepšuje celkovou efektivitu díky výjimečné rychlosti úběru materiálu a systému motoru třídy 850 W. Její dlouhodobé používání je komfortní díky ergonomické konstrukci úchopu a dobře vyvážené hmotnosti 3,6 kg, které umožňují používání jednou rukou nebo oběma rukama. Vynikající kvalitu povrchové úpravy zaručuje měkká podložka filtrující vibrace a pevná, tvrdá základna zaručující ideální stabilitu nářadí při broušení. Méně času nutného na opravu náhodných škrábanců, když pás zůstává při broušení stabilně ve středu. Přesvědčíte se, že toto nářadí odstraňuje materiál rychleji, má vynikající odsávání prachu a udržuje pracoviště čisté. A vyprázdnění odsátého prachu je rychlejší a jednodušší díky speciálně navrženému sáčku na prach se zipem.
Pásová bruska Bosch GBS 750 Professional je ideální pro broušení velkých desek z měkkého a tvrdého dřeva, desek MDF, kulatiny atd., jakož i pro odstraňování rzi z kovu.
Objednávací číslo Bosch
06012C1020
0 601 2C1 020
0.601.2C1.020
EAN
4053423255171
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423255171 |
| Balení: | karton |
| Brusný pás: | 533 x 75 mm |
| Menovitý príkon: | 850 W |
| Rýchlosť pohybu pásu vo voľnobehu: | 200 – 420 min-1 |
| Dĺžka brúsneho pásu: | 533 mm |
| Šírka brúsneho pásu: | 75 mm |
| Pripojenie vlastného/exter- ného odsávania: | áno |
| Dĺžka: | 387 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Hmotnosť: | 3,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
