Bosch Vibrační bruska GSS 160 Multi
Kód: 06012A2300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Krátká základní deska 2608601446 s brusnou deskou 2608601443 pro brusné listy 115 x 107 mm, Dlouhá základní deska 2608601447 s brusnou deskou 2608601444 pro brusné listy 80 x 133 mm, Delta základní deska 2608601448 s brusnou deskou 2608601445 pro brusné listy 100 x 150 mm, 1x brusný list 115 x 107 mm, 1x brusný list 80 x 133 mm, 1x brusný list 100 x 150 mm, Nástroj na děrování 2608190059, Schránka na prach 2605411240 včetně mikrofiltru 2605411241, Šroubovák, Vložka do L-BOXX, Balení L-BOXX 136
Výhody pro uživatele nářadí
- Robustní a kompaktní jednoruční vibrační bruska
- Výměna brusných desek poskytuje uživateli maximální míru flexibility
- Ergonomický tvar s měkkými úchopovými plochami umožňující různé polohy uchopení
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systém vyměnitelné brusné desky
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Dlouhá životnost díky utěsněným kuličkovým ložiskům a robustní konstrukci
- Perfektní přidržování papíru bez kmitání a trhání
- Mikrofiltrační systém Bosch pro účinné odsávání
- Suchý zip (Velcro) upínání
- Odsávání prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSS 160 Multi Professional: Podrobnější informace
GSS 160 Professional Multi je kompaktní a ergonomická elektrická vibrační bruska Bosch, která zvládne všestranné použití včetně broušení rohů. Ergonomická opěrka dlaně a kompaktní konstrukce zaručují snadnou a komfortní manipulaci. Obsahuje tři výměnné talíře umožňující broušení hran a rohů, jakož i malých rovných ploch. Nádoba na prach je vybavena vestavěným mikrofiltračním systémem Bosch zaručujícím efektivní odsávání prachu a téměř bezprašnou práci. Tato vibrační bruska je určena k přebrušování, finální povrchové úpravě a broušení rohů a malých rovných ploch. Lze ji použít na dřevo, dýhu, nátěry, tmely, jakož i minerální či akrylové povrchy. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean. GSS 160 Professional Multi je rovněž vybavena upínacím systémem, systémem se suchým zipem pro upnutí brusného papíru a je navržena pro ovládání jednou rukou.
Objednávací číslo Bosch
06012A2300
0 601 2A2 300
0.601.2A2.300
EAN
3165140785983
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140785983 |
| Balení: | L-BOXX |
| Menovitý príkon: | 180 W |
| Voľnobežné otáčky: | 12.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 24.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 1,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 296 mm |
| Šírka: | 101 mm |
| Výška: | 143 mm |
| Brúsny list na strmeňové upínanie - krátka doska: | 115 x 140 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - krátka doska: | 115 x 107 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - dlhá doska: | 80 x 133 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - delta doska: | 100 x 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
