Bosch Úhlová bruska GWS 12-125 P, antivibrační rukojeť
Kód: 06013A6220
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2602025123, Ochranný kryt 1605510365, Kolíkový klíč 1607950052, Upínací příruba 2605703014, Upínací matice 1603345043, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Mimořádná ochrana – kolébkový spínač s funkcí okamžitého vypnutí při uvolnění palce
- Zaručuje bezpečnost a kontrolu nad nářadím díky funkci ochrany před zpětným rázem
- Funkce plynulého spuštění zaručuje plynulý rozběh a minimalizuje riziko nehod
- Ochrana proti přetěžování zabraňuje přehřívání nářadí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Pozvolný rozběh
- Konstantní elektronika
- Vypnutí při zpětném rázu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 12-125 P Professional: Podrobnější informace
Používání výkonné úhlové brusky urychluje práci, může však představovat bezpečnostní riziko. Chcete-li maximalizovat produktivitu bez rizik týkajících se bezpečnosti nebo komfortu, Bosch GWS 12-125 P Professional bude jasnou volbou. Výkon 1 200 W umožňuje skutečně rychlý úběr materiálu. A navíc se přesvědčíte, že toto nářadí je díky lehké konstrukci kompaktní a dobře se s ním manipuluje. Společnost Bosch klade velký důraz na bezpečnost obsluhy. Proto je GWS 12-125 P Professional vybavena bezpečnostním spínačem, který po uvolnění automaticky zastaví brusku. Funkce KickBack Control, plynulé spuštění a ochrana proti přetěžování se postarají o bezpečnost obsluhy, chrání nářadí a usnadňují jeho ovládání. Bosch GWS 12-125 P Professional je preferovaným nářadím, pokud pracujete v odvětví zpracování kovů nebo odlitků. Pokud brousíte kov nebo kámen nebo řežete kov, toto vysokovýkonné nářadí poskytuje výkon, stará se o bezpečnost uživatele a umožňuje náročnou práci s vyšším komfortem a menší námahou.
Objednací číslo Bosch
06013A6220
0 601 3A6 220
0.601.3A6.220
EAN
4053423252019
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423252019 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Výkon: | 630 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| ? Hmotnosť: | 2,0 - 2,2 kg |
| Spínač: | Bezpečnostný spínač PROtection |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
