Bosch Akumulátorová úhlová bruska GWS 18V-11, 125 mm, karton, solo
Kód: 06019N4100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Přídavná rukojeť Vibration Control 2608000000, Rychloupínací matice 2608000684, Upínací příruba 1605703099, Ochranný kryt 1605510365, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Výhody pro uživatele
- Všestranné, univerzální nářadí s vyváženou konstrukcí pro širokou škálu použití
- Vynikající výdrž díky výkonu třídy 1 100 W a optimalizované kapacitě při přetěžování
- Vyšší komfort a menší únava díky antivibrační rukojeti a štíhlejšímu úchopu
- Nižší riziko zranění při práci díky široké nabídce bezpečnostních funkcí
- Práce bez prachu díky kompatibilitě kovové příruby s vysavači Bosch
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Pouze díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Zvýšená ochrana uživatele díky funkci Impact Control se nářadí při nečekaném pádu vypne
- Delší životnost nářadí; při extrémním přetížení se nářadí vypne
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 18V-11 Professional: Podrobnější informace
Tato úhlová bruska je všestranné, univerzální nářadí navržené pro širokou škálu lehké až středně náročné práce při řezání a broušení, vhodné pro techniky údržby a oprav a montéry finálních povrchů. Díky výkonu odpovídajícímu elektrickému nářadí třídy 1 100 W a optimalizované kapacitě při přetěžování zvládne průmyslové nasazení, jako např. odjehlování, odstraňování rzi, údržbu a opravy vedení, a dosahuje vynikající životnosti. Antivibrační rukojeť a štíhlejší, delší úchopová plocha zvyšují komfort uživatele při práci a snižují námahu; široká škála bezpečnostních funkcí snižuje riziko zranění.
Tato úhlová bruska je vynikající volbou pro techniky údržby a oprav a montéry finálních povrchů a umožňuje zvládnout rozmanité práce včetně lehké až středně náročné práce při řezání a broušení, jako např. odjehlování, údržba a opravy vedení.
Objednací číslo Bosch
06019N4100
0 601 9N4 100
0.601.9N4.100
EAN
4053423323474
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423323474 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 9.000 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Priemer otvoru kotúča: | 22,23 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,7 kg |
| X-LOCK: | Nie |
| BITURBO: | Nie |
Prehľad Bosch Professional: Bezprašné uhlové brúsky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
