Bosch Leštička GPO 11-180 S Professional
Kód: 06013A2300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Lešticí podložný talíř 180 mm M14 1619PC5435, Lešticí houbový talíř 180 mm 1619PC5437, Přídavná rukojeť 1619PC5434, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon díky příkonu 1 100 W a 900 – 3 800 ot./min. Spolehlivá kvalita Bosch, která je cenově dostupná
- Výjimečný komfort díky hmotnosti pouhých 2,1 kg, nízkým vibracím, nízké hlučnosti
- Spolehlivá kvalita Bosch za přijatelnou cenu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPO 11-180 S Professional: Podrobnější informace
Při leštění laku vozidel potřebujete leštičku s vysokou produktivitou, ale nízkou hlučností a nízkými vibracemi. Elektrická leštička Bosch GPO 11-180 S Professional poskytuje výkon 1100 W a otáčky 900 – 3800 ot./min. A díky nízké hmotnosti, konstrukci s nízkými vibracemi a ergonomické rukojeti se pohodlně používá. Toto nářadí Bosch nabízí spolehlivou kvalitu Bosch za přijatelnou cenu.
Leštička Bosch GPO 11-180 S Professional je ideálním nářadím pro průmyslovou kovovýrobu a odstraňování škrábanců z laku motorových vozidel. Bosch GPO 11-180 S Professional má ochranný kryt na skříni převodovky, nastavitelnou přídavnou rukojeť a filtr sání vzduchu.
Objednací číslo Bosch
06013A2300
0 601 3A2 300
0.601.3A2.300
EAN
4053423330465
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Leštičky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423330465 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1100 W |
| Rozsah nastavenia otáčok: | 900 - 3.800 min-1 |
| Max. priemer leštiaceho taniera: | 180 mm |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 / 5/8" |
| Max. dĺžka vretena: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 2,1 kg |
Bosch GPO 11-180 S Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
