Bosch Akumulátorová úhlová bruska GWS 18V-8, 115 mm, karton, solo
Kód: 06019N9004
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Kolíkový klíč 1607950043, Přídavná rukojeť 1602025024, Upínací matice 1603345043, Upínací příruba 1605703099, Ochranný kryt 1605510364, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Komfortní používání jednou rukou díky kompaktní, lehké konstrukci
- Zvýšení produktivity díky nejrychlejšímu řeznému výkonu pro lehčí práce
- Více práce a méně nabíjení díky optimalizované době provozu na nabití akumulátoru
- Lepší ovládání a vyšší komfort, jakož i nové, vylepšené štíhlé ergonomické držadlo
- Práce bez prachu díky kompatibilitě kovové příruby s vysavači Bosch
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Pouze díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k použití
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení kroutící moment motoru.
- Delší životnost nářadí; při extrémním přetížení se nářadí vypne
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 18V-8 Professional: Podrobnější informace
Tato kompaktní a rychlá úhlová bruska nabízí výkon odpovídající elektrickému nářadí třídy 800 W a ideální kombinaci komfortu a výkonu pro lehčí řezání a broušení. Můžete očekávat nejrychlejší řezný výkon při lehčích pracích, jako např. řezání žebírkové oceli, kovových plechů, PVC a dlažby nebo odjehlování lehkých kovů. Tato bruska nabízí řadu bezpečnostních funkcí, štíhlejší a delší rukojeť než předchozí model, vynikající ovládání a ergonomický komfort pro minimalizaci únavy. Díky optimalizované době provozu na nabití akumulátoru šetří čas a umožňuje udělat více na jedno nabití akumulátoru.
Využívejte nejrychlejší řezný výkon této kompaktní a výkonné úhlové brusky pro řezání žebírkové oceli, kovových plechů, PVC a dlažby či pro odjehlování lehkých kovů
Objednací číslo Bosch
06019N9004
0 601 9N9 004
0.601.9N9.004
EAN
4053423323832
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423323832 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Priemer otvoru kotúča: | 22,23 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,6 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Prehľad Bosch Professional: Bezprašné uhlové brúsky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
