Bosch Úhlová bruska GWS 9-125 S + karbidový kotouč
Kód: 0615990N3G
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba, Upínací matice, Ochranný kryt, Přídavná rukojeť, Kolíkový klíč, Řezný kotouč Carbide Multi Wheel X-LOCK 125 mm, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jedinečný brusný/řezný výkon díky vysokému výkonu a točivému momentu při příkonu 900 W
- Manuální ovládání nejlepší ve své třídě díky rukojeti, která padne do ruky, a ergonomickému designu
- Dlouhá životnost v náročných pracovních podmínkách a při vysokém pracovním zatížení díky robustní konstrukci a komponentům
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Vynikající ochrana uživatele díky ochrannému krytu zajištěnému proti otočení – bezpečný i při prasknutí kotouče
- Snadná práce v těžko přístupných prostorech díky extrémně kompaktní převodovce (v porovnání s GWS 8 až o 38 % snížená velikost)
- Dlouhá životnost i při těžkých aplikacích díky robustní konstrukci a kvalitním dílům např. kovové přírubě
- Pohodlné uchopení a ovládání stroje díky kulaté rukojeti a speciálnímu výřezu pro lepší manipulaci
- Ochrana proti opětovnému spuštění
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Technologie Carbide Technology pro zajištění dlouhé životnosti při řezání různých materiálů
Profesionálové oceňují úhlové brusky pro jejich schopnost řezat tvrdé materiály jako beton, kámen a kov. Řada EXPERT Carbide Multi Wheel dokáže ještě více rozšířit všestrannost tohoto úžasného nástroje, takže bude zvládat řezání prakticky všech druhů měkčích materiálů jako je dřevo, plasty a moderní kompozity.
Kotouč EXPERT Carbide Multi Wheel využívá ostrá karbidová zrna na svém lemu pro mimořádně efektivní řezání více materiálů. Zrna jsou připojena k ocelovému tělu laserovou technikou, aby vznikl extra pevný spoj, takže vzniká bezpečný a spolehlivý řezný kotouč, který si během dlouhé životnosti zachovává konstantní rychlost a hloubku.
Kotouč EXPERT Carbide Multi Wheel ještě více rozšíří všestrannost vaší úhlové brusky. Pro mnohé řemeslníky se tak může stát jediným potřebným elektrickým nářadím.
Zacvaknutí s X-LOCK – nejrychlejší systém výměny příslušenství na trhu. Vhodný i pro úhlové brusky s maticemi a závity.
Pro malé úhlové brusky
Materiály
- Tvrdé dřevo; Dřevo s hřebíky; Plasty; Sádrokartonová deska
Carbide Technology Pomocí technických zkušeností Bosch Carbide Technology bylo na příslušenství přichyceno výjimečně ostré zrno z nejtvrdšího kovu. Vysoce kvalitní karbid je mimořádně abrazivní a umožňuje obrábět i velmi tvrdé materiály, a díky kombinaci odolnosti a možnosti rychlé práce přináší vynikající produktivitu.
Ocelové tělo Robustní ocelové tělo udržuje konstantní hloubku řezu. Jedinečný design větracích otvorů a drážky brání deformaci a zajistí konstantní rychlost.
Mimořádně silná vazba Dlouhodobá a bezpečná práce díky mimořádně silnému spojení laserem. Jedinečná technika výroby společnosti Bosch zapouští karbidová zrna přímo do ocelové hrany.
Bosch GWS 9-125 S Professional: Podrobnější informace
Malá úhlová bruska Bosch GWS 9-125 S Professional nabízí výkonný motor, předvolbu otáček a optimální ovládání nářadí. Její výkonný 900 W motor zajišťuje rychlý postup práce. Tato malá úhlová bruska nabízí optimální ovládání nářadí díky štíhlému obvodu rukojeti a ergonomickému designu. Její předvolba rychlosti navíc zajišťuje dokonalé výsledky práce s různými materiály. Úhlová bruska byla navržena pro řezání a broušení kovu, dlaždic a zdiva. GWS 9-125 S Professional má také ochranný kryt a ochranu proti opětovnému spuštění.
Objednací číslo Bosch
0615990N3G
0 615 990 N3G
0.615.990.N3G
EAN
4059952691282
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952691282 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 900 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 - 11.000 min-1 |
| Výkon: | 450 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 2,0 kg |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
