Bosch Úhlová bruska GWS 17-125 S
Kód: 06017D0300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Ochranný kryt 1605510365, Nasadzovací ochranný kryt pro řezání kovů 2608000756, Prachový filtr 2607432053, Kolíkový klíč 1607950043, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon, vysoká zatížitelnost a vylepšená ochrana proti prachu v nasávacích otvorech vzduchu na zadní straně nářadí
- Výkonný motor třídy 1 700 W a výrazně menší rukojeť, funkce KickBack Control, Restart Protection, boční rukojeť Vibration Control poskytující vyšší ochranu uživatele
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Konstantní elektronika
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Omezení rozběhového proudu
- Vypnutí při zpětném rázu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 17-125 S Professional: Podrobnější informace
Úhlová bruska Bosch GWS 17-125 S Professional nabízí vysoký výkon, odolnost při přetížení a vylepšenou ochranu proti prachu pomocí přívodů vzduchu na zadní straně nářadí s odnímatelným prachovým filtrem se stojanem pro maximální produktivitu. Díky svému výrazně malému obvodu rukojeti umožňuje úhlová bruska s výkonným 1 700 W motorem lepší pohodlí při práci v kovoprůmyslu. Pro vysokou ochranu uživatele je vybavena funkcí KickBack Control (ochrana proti zpětnému rázu), Restart Protection (ochrana proti nechtěnému spuštění) a boční rukojetí s funkcí Vibration Control (snížení hodnoty vibrací). GWS 17-125 S Professional je nejlepší nářadí pro broušení kovu nebo svarů a pro řezání kovu, betonu, cihel a dlaždic. Je kompatibilní se systémy na odsávání prachu Bosch GDE 125 EA-T Professional a GDE 115 / 125 FC-T Professional. Malá úhlová bruska vybavená funkcemi jako konstantní rychlost, plynulé spouštění a ochrana proti přetížení.
Objednací číslo Bosch
06017D0300
0 601 7D0 300
0.601.7D0.300
EAN
4059952576534
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576534 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.700 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 - 11.500 min-1 |
| Výkon: | 1.010 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dĺžka: | 327 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Bosch Professional uhlové brúsky GWS 18V-15 SC, GWX 18V-15 SC a GWS 17-125 S
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
