Bosch Úhlová bruska GWS 2200, 180 mm
Kód: 06018C0320
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba 2605703014, Upínací matice 1603345043, Ochranný kryt 1619P15622, Přídavná rukojeť 1602025030, Kolíkový klíč 1607950061, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Velký úběrový výkon
- Méně poruch
- Delší životnost uhlíků
- Menší únavu uživatele
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Ochrana proti opakovanému spuštění: Brání samovolnému spuštění nářadí po přerušení napájení
- Funkce pozvolného rozběhu – při startu se dočasně sníží zatížení a krouticí moment motoru
- Vynikající ochrana uživatele: Ochranný vypínač po jeho uvolnění okamžitě vypne stroj
- Opracování kovů: Profesionální elektrické nářadí Bosch pro práci s kovy
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro stavební práce
- Aretační tlačítko vypínače
- Pozvolný rozběh
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Omezovač rozběhového proudu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 2200 Professional: Podrobnější informace
Úhlová bruska Bosch GWS 2200 Professional má velký úběrový výkon. Nový patentovaný motor Bosch poskytuje nejlepší výkon ve své třídě. Menší zahřívání celého systému znamená prodlouženou životnost nářadí. Delší životnost uhlíků. Vylepšený kontakt s motorem zaručuje delší životnost uhlíků. Menší poruchovost z důvodu robustních komponentů.
Objednací číslo Bosch
06018C0320
0 601 8C0 320
0.601.8C0.320
EAN
4059952546643
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952546643 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 2.200 W |
| Voľnobežné otáčky: | 8.500 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 25 mm |
| Hmotnosť: | 5,3 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
