Bosch Úhlová bruska GWS 9-125 S
Kód: 0601396102
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba, Upínací matice, Ochranný kryt, Pomocná rukojeť, Čepový klíč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jedinečný brusný/řezný výkon díky vysokému výkonu a krouticímu momentu při příkonu 900 W
- Manuální ovládání nejlepší ve své třídě díky rukojeti, která padne do ruky, a ergonomickému designu
- Dlouhá životnost v náročných pracovních podmínkách a při vysokém pracovním zatížení díky robustní konstrukci a komponentům
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Vynikající ochrana uživatele díky otočně zajištěnému ochrannému krytu – bezpečný i při prasknutí kotouče
- Snadná práce v těžko přístupných prostorech díky extrémně kompaktní převodovce (v porovnání s GWS 8 až o 38 % snížené velikosti)
- Dlouhá životnost i při těžkých aplikacích díky robustní konstrukci a kvalitním dílům např. kovové přírubě
- Pohodlné uchopení a ovládání stroje díky kulaté rukojeti a speciálnímu výřezu pro lepší manipulaci
- Ochrana proti opětovnému spuštění
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 9-125 S Professional: Podrobnější informace
Malá úhlová bruska Bosch GWS 9-125 S Professional nabízí výkonný motor, předvolbu otáček a optimální ovládání nářadí. Její výkonný 900 W motor zajišťuje rychlý postup práce. Tato malá úhlová bruska nabízí optimální ovládání nářadí díky štíhlému obvodu rukojeti a ergonomickému designu. Její předvolba rychlosti navíc zajišťuje dokonalé výsledky práce s různými materiály. Úhlová bruska byla navržena pro řezání a broušení kovu, dlaždic a zdiva. GWS 9-125 S Professional má také ochranný kryt a ochranu proti opětovnému spuštění.
Objednávací číslo Bosch
0601396102
0 601 396 102
0.601.396.102
EAN
3165140861038
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140861038 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 900 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 - 11.000 min-1 |
| Výkon: | 450 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 2,0 kg |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
