Bosch Úhlová bruska X-LOCK GWX 14-125
Kód: 06017B7000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GWX 14-125 Professional
Přídavná rukojeť (2 602 025 067)
Ochranný kryt (1 605 510 365)
Balení karton
Uživatelské výhody
Výměna příslušenství je rychlá a praktická díky bezzávitovému upínacímu systému X-LOCK
Jedinečný brusný/řezný výkon díky vysokému výkonu a točivému momentu
Nejlepší ruční ovládání ve své třídě díky rukojeti, která padne do ruky, a ergonomickému designu
Dlouhá životnost v náročných pracovních podmínkách a při vysokém pracovním zatížení díky robustní konstrukci a komponentům
Snadná práce v těžko přístupných prostorech díky extrémně kompaktní převodovce
Dlouhá životnost i při těžkých aplikacích díky robustní konstrukci a kvalitním dílům např. kovové přírubě
Pohodlné uchopení a ovládání stroje díky kulaté rukojeti a speciálnímu výřezu pro lepší manipulaci
Zvýšená odolnost proti prachu: vylepšená ochrana motoru a převodovky před prachem díky novému designu větracích otvorů
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Upínání X-LOCK - jedinečný výměnný systém pro úhlové brusky
X-LOCK je nový 2dílný systém rychlé výměny příslušenství v úhlové brusce jediným zacvaknutím
Rozhraní hlavy úhlové brusky a příslušenství ve tvaru X umožňuje snadné uchycení
Světová novinka od Bosch Professional
Upnutí nástroje - stačí zatáhnout za páčku a jednoduše odmontovat příslušenství
Extra praktické: Snadná výměna příslušenství eliminuje riziko ztráty upínací matice a nevyžaduje klíč pro výměnu kotouče. Až 5x rychlejší výměna ve srovnání s běžnými systémy
Žádná upínací matice, která by komplikovala práci s úhlovou bruskou. Je možné broušení naplocho a nikdy nedochází k poškrábání povrchu
Extra komplexní: Nabízíme široký sortiment brusek a příslušenství, které se vypořádají se všemi úkoly
Kompatibilní: Téměř každé příslušenství X-LOCK je vhodné i pro standardní úhlové brusky. S více než 130 nástroji jistě vykonáte každou práci
Extra spolehlivé: Příslušenství vyžadující správný směr, jako diamantové kotouče, nelze nasadit nesprávně díky inovativnímu systému X-LOCK
Aktivní odezva po zacvaknutí: Slyšitelné zacvaknutí znamená, že vždy víte, kdy je příslušenství pevně připojené k nářadí, a tak můžete začít s klidem pracovat. Žádná dodatečná kontrola není nutná
Objednací číslo Bosch
06017B7000
0 601 7B7 000
0.601.7B7.000
EAN
3165140962322
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140962322 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | bezklíčové X-LOCK |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Výkon: | 820 W |
| Spínač: | 2-cestný |
| Ø miskovitej kefy: | 75 mm |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
