Bosch Pásová bruska PBS 75 AE
Kód: 06032A1100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 brusný pás, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonná a robustní bruska - pro vysoký úběr na velkých plochách
- Perfektní manipulace - snadné vedení díky lepší ergonomii a kompaktnímu designu
- Robustní pouzdro - vysoká kvalita a stabilita s hliníkovými komponenty
- Rukojeť s jemnou tlumicí vložkou soft grip
- Automatický systém bezpečnostního pásu - udržuje pás ve správné poloze pro broušení
- Systém napínání brusného pásu - pro pohodlnou a snadnou výměnu pásu
- Bosch mikrofiltrační systém - odsávání prachu přímo do boxu mikrofiltru
- Systém napínání brusného pásu
- Mikrofiltrační systém
- Automatické vyrovnávání pásu
- Odnímatelná přídavná rukojeť
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Vysoce komfortní broušení s vysokým úběrem a regulací otáček, Bosch PBS 75 AE je ideální na větší rovné plochy
Zvládněte náročné broušení s pásovou bruskou Bosch PBS 75 AE a vychutnejte si vysoce účinný úběr materiálu a komfortní ovládání. Její vysoce výkonný 750 W motor nabízí rychlý postup práce na velkých plochých površích. Snadno, pomocí elektronické předvolby otáček, nastavte otáčky podle daného materiálu. Perfektní pro přípravu nebo renovaci, je vhodná pro použití na širokém okruhu materiálů, od dřeva po kov. Pro přidané pohodlí, její automatický pásový systém udržuje brusný pás během provozu ve vycentrované poloze. Mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost a hliníkové komponenty dodávají robustnost.
Objednací číslo Bosch
06032A1120
0 603 2A1 120
0.603.2A1.120
EAN
3165140633208
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140633185 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Rýchlosť pásu: | 200 – 350 m/min |
| Brúsna plocha: | 76 x 165 mm |
| Rozmery pásu: | 75 x 533 mm |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
