Bosch Akumulátorová úhlová bruska GWS 18V-7 Professional, 125 mm, L-Boxx, 2x 4 Ah aku
Kód: 06019H9005
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× akumulátory GBA 18V 4.0Ah 1600Z00038, Rychlonabíječka GAL 18V-40 Professional 1600A019RJ, Kolíkový klíč 1607950043, Přídavná rukojeť 1602025024, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Ochranný kryt 2608000678, Kotouč NENÍ součástí dodávky, 1/1 vložka pro L-BOXX náradie a nabíjačka 1600A002WH, Balenie L-BOXX 136 1600A012G0
Uživatelské výhody nářadí
- Silný bezkartáčový motor poskytuje výkon odpovídající elektrickým úhlovým bruskám třídy 700 W a zaručuje vynikající výsledky řezání
- Nízká hmotnost, štíhlá rukojeť a rychloupínací kryt pro pohodlnou a komfortní práci
- Optimalizováno pro všestranné řezání: vynikající ergonomie díky vyvážené konstrukci a štíhlé rukojeti
- Vyšší komfort díky štíhlejšímu úchopu
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 18V-7 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová úhlová bruska Bosch GWS 18V-7 Professional je praktickým nářadím Bosch, které nabízí komfortní kombinaci spolehlivého řezného výkonu a kompaktní konstrukce ve třídě 18 V. Díky silnému bezkartáčovému motoru, který poskytuje výkon odpovídající elektrické úhlové brusce třídy 700 W, máte k dispozici potřebný výkon pro dosažení vynikajících výsledků řezání. Nízká hmotnost, štíhlá rukojeť a rychloupínací kryt zaručují pohodlnou a komfortní práci. Tato úhlová bruska je optimalizována pro všestranné řezání a díky vyvážené konstrukci a štíhlé rukojeti nabízí vynikající ergonomii.
Tato úhlová bruska Bosch je ideálním pomocníkem pro jakékoli řezání kovu, dlaždic nebo cihel. Je kompatibilní se všemi 18 V akumulátory a nabíječkami Bosch Professional, i s odsavačem prachu (vysavačem) GDE 125 EA-T Bosch. Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
Objednací číslo Bosch
06019H9005
0 601 9H9 005
0.601.9H9.005
EAN
4059952546155
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952546155 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Vŕtanie, Ø: | 22,23 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,6 kg |
| X-LOCK: | Nie |
| BITURBO: | Nie |
| Ochrana pred opätovným spustením: | Áno |
| Pozvoľný rozbeh: | Áno |
| Dobehová brzda: | Nie |
| Položka byla vyprodána… | |
Prehľad Bosch Professional: Bezprašné uhlové brúsky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
