Bosch Úhlová bruska GWS 17-125 PSB Professional
Kód: 06017D1700
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Kolíkový klíč 1607950043, Ochranný kryt 1605510365, Nasaditelný ochranný kryt pro řezání, kovový 2608000756, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Prachový filtr 2608000824, Rychloupínací matice SDS 1603340031, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Nový spínač PROtection spolu s inteligentním brzdovým systémem pro okamžité vypnutí a rychlé zastavení kotouče při uvolnění spínače
- Nastavení rychlosti pro individuální úpravu otáček
- Vysoká ochrana uživatele díky funkcím KickBack Control, ochraně proti opětovnému spuštění a boční rukojeti Vibration Control
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Efektivní práce a vysoká ochrana uživatele; funguje i při výpadku elektřiny a zaručuje, že nářadí se zastaví mnohem rychleji než bez brzdového systému
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Průměr kotouče 125 mm
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Vynikající ochrana uživatele, ochranný vypínač po jeho uvolnění okamžitě vypne stroj
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 17-125 PSB Professional: Podrobnější informace
Nový spínač PROtection nářadí GWS 17-125 PSB Professional umožňuje maximální komfort při práci a ergonomii štíhlé rukojeti. Spínač PROtection okamžitě vypne úhlovou brusku ihned po uvolnění spínače. Inteligentní brzdový systém umožňuje rychlé zastavení kotouče. Výkonná malá úhlová bruska má zvýšenou ochranu proti prachu díky nasávacím otvorům vzduchu na zadní straně nářadí. Z důvodu vysoké ochrany uživatele je nářadí GWS 17-125 PSB vybaveno funkcí KickBack Control.
Bosch GWS 17-125 PSB Professional je vynikající nářadí pro broušení kovu nebo svarů a pro řezání kovu, betonu, cihel a dlaždic. Je kompatibilní se systémy na odsávání prachu Bosch GDE 125 EA-T Professional a GDE 115 / 125 FC-T Professional. Nářadí je vybaveno také funkcemi jako nastavení rychlosti, konstantní rychlost, plynulé spuštění a ochrana před přetížením.
Objednací číslo Bosch
06017D1700
0 601 7D1 700
0.601.7D1.700
EAN
4059952576725
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576725 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.700 W |
| Výkon: | 1010 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Vŕtanie, Ø: | 22,23 mm |
| Napätie, elektrické: | 230 V |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Spínač: | Bezpečnostný spínač PROtection |
| X-LOCK: | Nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
