Bosch Akumulátorová úhlová bruska GWS 18V-11 PS Professional, 125 mm, L-Boxx, solo
Kód: 06019N4301
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Ochranný kryt 1600A021MH, Rychloupínací matice 1600A016DN, Ochranný kryt 1600A00XK9, Přídavná rukojeť Vibration Control 16020250A0, Upínací příruba 2605703014, Balení L-BOXX 136 16054381EN
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající ergonomie pro pohodlné řezání a broušení s otočnou rukojetí
- Všestranné ochranné prvky s funkcí KickBack Control, inteligentním brzdovým systémem a páčkovým spínačem
- Vysoký výkon odpovídající elektrickému nářadí třídy až 1100 W
- Ergonomické a snadno použitelné nářadí díky dlouhé a štíhlé úchopové ploše
- Zmírňuje únavu díky pohodlné antivibrační rukojeti
Bosch PRO GWS 18V-11 PS Professional: Podrobnější informace
Bosch PRO GWS 18V-11 PS Professional má k dispozici všestranné funkce ochrany uživatele včetně KickBack Control, inteligentního brzdového systému, ochrany proti opětovnému spuštění a páčkového spínače. Tato vysokovýkonná akumulátorová úhlová bruska poskytne výkon odpovídající elektrickému nářadí třídy až 1100 W. Je mimořádně robustní, čímž je zajištěna dlouhá životnost. Bosch PRO GWS 18V-11 PS Professional je ergonomické a snadno použitelné nářadí díky dlouhé a štíhlé úchopové ploše a pohodlné antivibrační rukojeti, která zmírňuje únavu. Má také bezklíčový kryt a matici, díky čemuž je ovládání snadné a praktické. Navíc získáš i vyšší flexibilitu s ergonomickou otočnou rukojetí, která usnadní řezání i broušení.
Bosch PRO GWS 18V-11 PS Professional je nářadí pro řezání armovací výztuže, kovů a plechů a pro broušení kovů. Je optimalizováno pro vysokovýkonné akumulátory Bosch. PRO GWS 18V-11 PS má robustní kovovou přírubu a 6 voleb rychlosti.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019N4301
0 601 9N4 301
0.601.9N4.301
EAN
4053423503333
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423503333 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 3.000 – 9.000 min-1 |
| Vŕtanie, Ø: | 22,23 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,9 kg |
| Ochrana pred opätovným spustením: | Áno |
| Pozvoľný rozbeh: | Áno |
| Dobehová brzda: | Áno |
| Vypnutie pri spätnom ráze: | Áno |
| Vypnutie pri náraze: | Áno |
| Predvoľba otáčok: | Áno |
| X-LOCK: | Nie |
| BITURBO: | Nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
